تاریخ درج: شنبه 24 تیر 1396
جنسیت: مرد
تخصص و رشته تحصیلی: حسابداری , صنايع غذايي , مديريت , مهندس الکترونیک , مهندس برق , مهندس شیمی , مهندس مکانیک , مهندس کشاورزی
محل استخدام: خوزستان
تاریخ انقضا: شنبه 7 مرداد 1396
استخدام گسترده شرکت قند دزفولبه در دزفول

شرکت قند دزفولبه منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود جهت همکاری در شرکتاز بین واجدین‌ شرایط(مرد)در مقاطع تحصیلی  فوق دیپلم و لیسانس از طريق برگزاري آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روانشناختی) ، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می‌نماید.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی (www.karasa.ir) مراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ07/05/96 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول نیازهای سرمایه انسانی شرکت قند دزفول

ردیف

رشته تحصیلی

گرایش تحصیلی

تعداد

مقطع تحصيلي

توضیحات

 
 

1

مهندسی مکانیک

کلیه گرایش ها

8

لیسانس

 

 

2

مهندسی شیمی

کلیه گرایش ها

4

لیسانس

 

 

3

مهندسی صنایع

کلیه گرایش ها

1

لیسانس

 

 

4

مهندسی برق

قدرت

2

لیسانس

 

 

5

مهندسی برق

الکترونیک

2

لیسانس

 

 

6

مهندسی برق

ابزاردقیق/کنترل

2

لیسانس

 

 

7

مهندسی کشاورزی

کلیه گرایش ها

5

لیسانس

 

 

8

شیمی

کلیه گرایش ها

5

لیسانس

 

 

9

صنایع غذایی

صنایع غذایی

4

لیسانس

 

 

10

مدیریت

صنعتی

1

لیسانس

 

 

11

مدیریت

دولتی/ بازرگانی

2

لیسانس

 

 

12

حسابداری

کلیه گرایش ها

5

لیسانس

 

 

13

شیمی

کلیه گرایش ها

25

فوق دیپلم

 

 

14

مکانیک

کلیه گرایش ها

20

فوق دیپلم

 

 

15

برق

قدرت

10

فوق دیپلم

 

 

16

برق

الکترونیک

6

فوق دیپلم

 

 

17

برق

ابزاردقیق/کنترل

8

فوق دیپلم

 

 
 

شرایط عمومی:

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
 3. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح
 5. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی
 6. برخورداری از تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مراجع پزشکی معتبر شرکت

شرایط سنی:

1. حداكثر سن قابل قبول براي داوطلبان مقطع کاردانی29 سال (متولدین 07/05/67 و بعد از آن) و مقطع کارشناسی31 سال (متولدین 07/05/65 و بعد از آن) مي‌باشد.

2. مدت زمان سربازی به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

3. سابقه کار مفید و مرتبط با رشته ی تحصیلی، و یا سابقه کار مرتبط در شرکت های پیمانکاری مستقر در شرکت قند دزفولکه به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد به حداکثر سن مجاز افزوده خواهد شد.

4. حداکثر سن داوطلبان با رعایت مفاد فوق نبایستی از فوق دیپلم 33 سال، لیسانس 35 سال تمام تجاوز نماید.

 

توضیحات مهم:

1-متقاضیان فوق دیپلم و لیسانس حتما باید بومی استان خوزستان باشند. بومي به فردي اطلاق مي‌گردد كه داراي يكي از شرايط زير باشد:

1- 1- محل تولد يا محل صدور شناسنامه فرد، استان خوزستانباشد.

2- 1- طي نمودن حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي،راهنمايي و دبيرستان) فرد متقاضي در شهرستانهای استان خوزستان.

2- متقاضیان فوق دیپلم و لیسانس حتما باید بومی استان خوزستان باشند.(بومی شهرستان شوش در اولویت قراردارند)

3- كاركنان شركتهاي پيمانكاري و پروژه­اي مرتبط و مستقر در شرکت قند دزفولکه حداقل1سال در اين شرکت‌ مشغول به كار بوده و سوابق كاري آنها به کارفرما رسيده باشد در اولویت قراردارند.

4-  پذيرفته‌شدگان نهايي تابع قانون كار و تأمين اجتماعي خواهند بود.

5-  پذيرفته‌شدگان نهايي در طی سه دوره آزمایشی یک ماهه مورد ارزيابي قرار گرفته و درصورت عدم رضايت از عملكرد ايشان در هر زمان، بدون هیچگونه قيد و شرط و با رعايت مفاد قانون کار، به خدمت آنها خاتمه داده خواهد شد .ضمنا تاریخ شروع به کار دوره آزمایشی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس تشخیص، تصمیم و اعلام شرکت قند دزفول می باشد.

6-شرکت قند دزفولهيچ‌گونه تعهدي در قبال اسكان پذيرفته‌‌شدگان نخواهد داشت.

7- معاینات پزشکی و آزمون‌های سلامت و توانایی جسمانی برای فعالیت در محیط‌های صنعتی و مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می‌باشد.

8- پذيرش افراد براي مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصيلات  و محل اعلام شده مي باشد، لذا پذيرفته شدگان نهايي مي‌بايست صرفا با شرايط و مدرك تحصيلي و محل خدمت پذيرش شده، به كار در شرکت قند دزفولمشغول گردند و هیچگونه مدرک تحصیلی بالاتر از شرایط اعلام شده و پذیرش شده و یا در خواست انتقال محل خدمت پذیرفته نخواهد شد.

 

نحوه ثبت نام و ارسال مدارک :

 • داوطلبان از تاریخ 25/04/96 تا پایان روز شنبه مورخ07/05/96 مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی اعلام شده فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.
 • واريز مبلغ 450.000 ریال (چهارصد و پنجاه هزارريال) به صورت الكترونيكي به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.

*وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.

ارسال مدارک:

 • فایل اسکن شده عكس داوطلب 4×3 با زمینه سفید وفرمت JPG وحداكثرحجم40كيلوبايت
 • فایل اسکن شدهآخرین مدرک تحصیلی منطبق با مشخصاتفوق
 • فایل اسکن شده كارت ملی
 • اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز اضافه شود)
 • اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی
 • اسکن مدارک بومی بودن

حداکثر حجم موارد فوق 80 کیلوبایت

 لازم به توضيح است مدت زمان فوق به هيچ عنوان تمديد نمي‌گردد و متقاضيان بايد در مدت زمان اعلام شدهنسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موكول نمودن ثبت‌نام به روزهاي پاياني خودداري نمايند.

متقاضيان شركت در آزمون میبایست پس از پايان ثبت نام کد رهگیری خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.به ثبت‌نام با مدارك ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و هيچگونه مسؤليتي متوجه شرکت نخواهد بود.

داوطلبان بايد يك هفته پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نماييد.

 توضیح 1 : لازم است داوطلبان گرامي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به ‌عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیهملاک عمل قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تاییداطلاعاتارسالینمی‌باشدومدارکداوطلبانبعدازآزمونبررسیخواهدشدو چنانچه در هر زمانمحرزشودداوطلببهاشتباهیابهعمداطلاعاتخلافواقعدادهویافاقدشرایطمندرجدرآگهیاست، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می‌گردد.

 (توضیح مهم: در زمان مصاحبه لازم است نسخه‌ی اصل کلیه مدارک ارائه شده در پایگاه اینترنتی توسط متقاضی تسلیم گردیده و مطابق با اصل گردد.)

توضیح 2 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد.

 

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافتکارتشرکتدرآزمون:

1. دريافت كارت ورود به جلسه آزمون براي داوطلبانمتعاقبا از طريق پایگاه اینترنتی مذكور طبق شماره رهگيري ارائه شده، امكان‌پذير است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ورود به جلسه به سالن آزمون جلوگیری خواهد شد.

2. زمان برگزاری آزمون متعاقبا از طریق پایگاه اینترنتی اعلام خواهد شدو اطلاعات لازم در طول تاریخهای اعلام شده برای دریافت کارت از طریقپایگاه اینترنتی اطلاع‌رسانی خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و بهآگاهیداوطلبانخواهدرسید.

موادآزمون:

1- آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.

2-آزمون کلیه‌ی مقاطع تحصیلی شامل40 سؤال عمومي و 50 سؤال تخصصي مي‌باشد. سؤالات عمومي شامل زبان و ادبيات فارسي، زبان انگليسي و هوش و استعداد تحصیلی و سؤالات تخصصي شامل دروس تخصصي رشتة دانشگاهي مورد نظر خواهد بود.

اطلاع رسانی به داوطلبان آزمون :

در کلیه مراحل با مراجعه به پایگاه اینترنتی (www.karasa.ir) مراتب پذیرش ثبت نام، نقص مدارک، صدور کارت شرکت در آزمون، نتیجه مرحله اول، محل و زمان برگزاري مصاحبه تخصصی و هرگونه اطلاعات تکمیلی دیگری را دریافت نمایند.

داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن  66560465 -66530043- 021 تماس حاصل نمايند.


تلفن: 66560465 -66530043- 021
وب سایت: www.karasa.ir