تاریخ درج: یک شنبه 26 مرداد 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: مهندس مخابرات , کارمند امور اداري , کارشناس فروش
محل استخدام: تبریز , اصفهان , کرج , تهران , مشهد , اهواز , شیراز , رشت
تاریخ انقضا: دوشنبه 10 شهریور 1393
استخدام در شرکت رایتل

شرکت رایتل در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی از واجدین شرایط دعوت به همکاری نماید. لطفاً به آدرس سایت رایتل www.rightel.ir  جهت تکمیل فرم همکاری مراجعه نمائید و یا رزومه خود را به آدرس ایمیل های زیر ارسال فرمائید.

 

اپراتور مرکز تماس (شهرهای تهران، کرج)

شرح کار: پاسخگویی به درخواستهای مشترکین و پیگیری مشکلات آنها

شرایط احراز: مدرک کاردانی یا کارشناسی، توانایی کار بصورت شیفتی (در ساعات مختلف شبانه روز و روزهای تعطیل)، آشنایی با صنعت مخابرات و ابزارهای ارتباطی (گوشی های تلفن همراه، تبلت، مودم و …)، آشنایی کامل با کامپیوتر و نرم افزارهای office، تسلط به تایپ فارسی و انگلیسی، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، عدم اشتغال به تحصیل.

از واجدین شرایط دعوت میشود شرح کاملی از سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس پست الکترونیکی HRCS@rightel.ir  ارسال نمایند.

 

سرپرست فروشگاه و مرکز خدمات (شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، رشت و اهواز)

شرح کار: سرپرستی و مدیریت مرکز خدمات مشتریان رایتل واقع در تهران و شهرستانهای ذکر شده

شرایط احراز: کارشناسی و بالاتر رشته های مرتبط با حوزه فروش، دارای تجربه کاری در مدیریت یا سرپرستی، مسلط به اصول و روشهای مشتری مداری، مسلط به روش ها و تکنیک های فروش رو در رو، مسلط به تکنیک های فروش و تحلیل بازار، مسلط به ایجاد روش های انگیزشی کارکنان، قابلیت فعالیت تحت فشار و استرس، آشنایی کامل با کامپیوتر و نرم افزارهای office، تسلط به تایپ فارسی و انگلیسی، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، عدم اشتغال به تحصیل، توانایی کار بصورت شیفتی.

 

کارمند فروشگاه و مرکز خدمات: (شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، رشت و اهواز)

شرح کار: کارمند مرکز خدمات مشتریان رایتل واقع در تهران و شهرستانهای ذکر شده

شرایط احراز: آشنا به اصول و روش های مشتری مداری، آشنا به اصول فروش، قابلیت فعالیت تحت فشار و استرس، آشنایی کامل با کامپیوتر و نرم افزارهای office، تسلط به تایپ فارسی و انگلیسی، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، عدم اشتغال به تحصیل، توانایی کار بصورت شیفتی.

 از واجدین شرایط دعوت میشود شرح کاملی از سوابق تحصیلی و شغلی خود را به آدرس پست الکترونیکی hrsa@rightel.ir  ارسال نمایند.


پست الکترونیکی: hrsa@rightel.ir , HRCS@rightel.ir
وب سایت: www.rightel.ir