تاریخ درج: دوشنبه 27 مرداد 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: مهندس صنایع , اقتصاد , حسابداری , پزشک داروساز , مدیر مالی
محل استخدام: تهران
تاریخ انقضا: سه شنبه 18 شهریور 1393
استخدام شرکت دارویی برکت

شرکت دارویی برکت (سهامی خاص) ، به عنوان یک شرکت هولدینگ، با بیش از 20 شرکت تابعه در حوزه دارویی و نیز با مسئولیت سرمایه گذاری و راه اندازی بزرگترین شهرک تخصصی دارویی و فناوری های سلامت (شهرک صنعتی – دارویی برکت) در منطقه کردان استان البرز به مساحت دویست هکتار، در نظر دارد جهت توسعه سرمایه انسانی و تکمیل کادر تخصصی خود، اقدام به جذب و استخدام تعدادی نیروی متخصص متعهد، علاقه مند و پویا تحت عناوین کارشناس ارشد تحقیق و توسعه کسب و کار، کارشناس ارشد مالی و کارشناس ارشد بودجه و مجامع برای شرکت اصلی و شرکت های تابعه در حال تاسیس، با حداقل شرایط ذیل نماید:

 

شرایط عمومی استخدام :

حداکثر سن متقاضی 40 سال (در شرایط و توانمندی های خاص و ویژگی های منحصر به فرد تا 45 سال قابل بررسی خواهد بود)

حداقل 5 سال تجربه کاری مفید و مرتبط با موضوع شغلی (ارائه مدارک مستند تجربه متناسب الزامی است)

مقاطع تحصیلی مورد نیاز شامل کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای یا دکترای تخصصی

مدارک تحصیلی مرتبط شامل دکترای داروسازی مهندسی صنایع، اقتصاد دارو، MBA، مهندسی داروسازی، مالی و اقتصادی، حسابداری و سایر رشته های مرتبط

توضیحات

داوطلب عزیز لطفا برای ثبت نام نکات زیر را با دقت مراعات بفرمایید:

فایل اکسلی که در آن مشخصات داوطلبین بر اساس چارچوب  تعیین شده وارد میشود دانلود کنید .

 

  1. اطلاعات شخصی، علمی، پژوهشی، اجرایی و همه توانمندیهای شخصی و تخصصی خویش را بصورت کامل در آن وارد کنید .
  2. در داخل صفحات اکسل، برخی موارد با علامت ضربدر و قرمز رنگ مشخص گردیده است. تکمیل آن اطلاعات و یا ضمیمه کردن پیوست های ذکر شده الزامی است، لطفا آنها را به دقت مطالعه فرموده و بعد از تکمیل اطلاعات، در سامانه بارگذاری نمایید.
  3. پیوستهایی که الزامی نیستند در صورت ارسال، در ارزیابی و امتیازدهی فاز اول موثر هستند در صورت امکان آنها را تهیه و ارسال نمایید.
  4. بعد از ارسال فایل اکسل و مستندات پیوست و بارگذاری دقیق آنها، کد رهگیری به شما اختصاص داده میشود که پس از اتمام دوره ثبت نام از این طریق می توانید نسبت به پیگیری استخدام و مراحل آن اقدام نمایید.

 

مراحل ارزیابی:

1. در مرحله اول، فقط رزومه داوطلبینی که دارای شرایط مندرج در آگهی بوده و همه مدارک آنها کامل باشد بررسی گردیده و وارد مرحله دوم خواهد شد (هیچ گونه امکان تمدید زمان استخدام یا تکمیل اطلاعات وجود نداشته و به اطلاعات ناقص یا خارج از محدوده زمانی ترتیب اثر داده نخواهد شد. سایت ثبت نام در تاریخ اتمام بسته خواهد شد).

 

از زمان ثبت آگهی، بمدت یک ماه اعتبار دارد و از تاریخ 19 مردادماه (یکشنبه) 93 لغایت روز 18 شهریورماه (سه شنبه) 93، امکان ثبت نام در سایت وجود دارد. این مدت تمدید نخواهد شد.

 

2. داوطلبینی که وارد مرحله دوم شده اند، از نظر کیفیت و کمیت عملکرد مورد ارزیابی قرار گرفته و تا 10 برابر ظرفیت  مورد نیاز در هر کدام از مشاغل، برای شرکت در آزمون کتبی دعوت خواهند شد (اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول در سایت اعلام خواهد شد).

3. برای افرادی که در آزمون کتبی شرکت کرده باشند امتیاز آزمون و امتیاز ناشی از پروفایل جمع شده و 4 برابر ظرفیت مورد نیاز، برای مصاحبه دعوت خواهند شد (اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم در سایت اعلام خواهد شد).

4. افرادی که برای مصاحبه دعوت شده اند، از حداقل 3 سال آخر فعالیت، رضایت از عملکرد و بعلاوه گواهی مسئولیتهایی که داشتند به همراه آورند.

5. نتیجه نهایی مصاحبه اعم از پذیرفته شدگان و اولویت های استخدامی در سایت اعلام میشود.

 

چند نکته اصلی:

  1. برای جلوگیری از اضاعه حق ذینفعان و صیانت از حقوق شرعی و قانونی داوطلبین، در صورت ارائه هرگونه توصیه نامه دیگر یا تلاش برای استخدام خارج از مراحل طی شده، سبب اخذ امتیاز منفی خواهد شد.
  2. از هر گونه مکاتبه مستقیم با شرکت دارویی برکت یا تماس تلفنی جدا خودداری فرمایید .
  3. هر گونه سوال و یا ابهام فقط از طریق پست الکترونیکی زیر و با ذکر نام و نام خانوادگی، کد ملی و کد رهگیری،  ارسال گردد و فقط به مواردی که از طریق فوق ارسال شده باشد پاسخ داده میشود.
  4. داوطلبینی که بعنوان همکار پذیرفته میشوند، علاوه بر سپردن تضامین لازم، ملزم به امضای قرارداد رعایت حقوق مالکیت معنوی شرکت و قرارداد محرمانگی اطلاعات و شرایط لازم الاجرا خواهند بود. 
  5. تکمیل و ارسال فرم هیچ گونه تعهدی را برای استخدام ایجاد نمی کند

علاقه مندان واجد شرایط می توانند از طریق لینک پایین به صفحه ثبت نام شرکت مراجعه نمایند

ثبت نام شرکت دارویی برکت


تلفن: 88480161
آدرس: تهران- میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان پنجم، پلاک ١١ ، شرکت دارویی برکت
پست الکترونیکی: info@bpharmed.com
وب سایت: www.bpharmed.com