تاریخ درج: سه شنبه 8 مهر 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: حسابداری , حقوق , علوم اجتماعی , راننده , حسابدار , مهندس عمران , مهندس کشاورزی , اقتصاد , مديريت , مهندس صنایع , روانشناسی , کارمند امور اداري , مهندس معماری
محل استخدام: فارس
تاریخ انقضا: جمعه 25 مهر 1393
استخدام استانداری فارس سال 93 - اعلام نتایج آزمون

نتایج آزمون استخدامی شهرداریهای تازه تاسیس استان فارس


آگهی 1393/06/05

استانداری فارس برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و به استناد نامه شماره ۱۰۴۵۶ مورخ ۲۰/۳/۹۳ رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در نظر دارد افرد واجد شرایط را از طریق آزمون توانمندی های تخصصی، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهر های تازه تأسیس به شرح پیسوت استخدام می نماید.

شرایط عمومی استخدام

 • تدوین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
 • تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان) حداکثر تا تاریخ ۰۷/۰۶/۹۳
 • نداشتن اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و سابقه محکومیت جزایی موثر
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
 • داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
 • نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
 • دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی تا آخرین روز ثبت نام (۰۷/۰۶/۹۳)

شرایط اختصاصی استخدام

 • حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم در رشته شغلی آتش نشان ۲۵ سال تمام
 • حداکثر سن دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم در رشته شغلی آتش نشان (راننده) ۳۰ سال تمام
 • حداکثر سن دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در کلیه رشته های مورد تقاضا ۳۵ سال تمام

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف: داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نمودند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل

ب: افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثر ها، جانبازان شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان پنج سال

ج: داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

د: داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیر رسمی آن ها.

 • داوطلبان رشته شغلی آتش نشان (راننده) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
 • داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رسته شغلی آتش نشان و راننده وسایط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی باشند.
 • داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آتش نشان) و راننده وسایط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام

ثبت نام به صورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان همیاری شهرداری های استان فارس به نشانی (www.hamyarifars.com) از ساعت ۸ صبح مورخ ۰۱/۰۶/۱۳۹۳ لغایت ساعت ۲۲ جمعه ۰۷/۰۶/۱۳۹۳ به شرح زیر انجام می گیرد.

ثبت نام مقدماتی (الکترونیکی)

داوطلبان موظفند جهت ثبت نام بر اساس توضیحات مندرج در سایت یاد شده نسبت به انجام مراحل زیر اقدام نمایند.

الف) قبل از انجام ثبت نام می بایست شناسه و رمز اعتباری تهیه شود که روش تهیه آن فقط به صورت خرید آنلاین از طریق همان وب سایت می باشد. از پرداخت وجه به صورت حضوری در شعب بانک ملی جداً خودداری نمایید.

هزینه شناسه و رمز اعتباری برای ثبت نام در آزمون استخدامی شهرداری ها مبلغ (۰۰۰/۴۵۰ ریال) چهارصد و پنجاه هزار ریال می باشد که به حساب سازمان همیاری شهرداری استان فارس نزد بانک ملی جمهوری اسلامی ایران به عنوان حق شرکت در آزمون تخصصی واریز می گردد.

( ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند).

ب – اسکن یک قطعه عکس ۴×3 پرسنلی تمام رخ با پس زمینه روشن با فرمت JPG حجم کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت و ابعاد حداقل ۲۷۰ × 200 و حداکثر ۴۰۰ × 300

ج – تکمیل برگ درخواست شغل اینترنتی (با دقت تکمیل گردد)

تبصره:

از آنجا که مدارک داوطلبان پس از آزمون بررسی می گردد، صدور کارت و شرکت در آزمون به منزله تأیید مدارک نمی باشد و پس از برگزاری آزمون در چارچوب ضوابط و مقررات و شرایط مندرج در آگهی منتشره مدارک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مدارک مورد نیاز ثبت نام پس از قبولی در آزمون استخدامی

 • اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • اصل به همراه تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)
 • اصل به همراه تصویر کارت ملی (پشت و رو)
 • اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران) تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از آخرین مهلت ثبت نام باشد.
 • اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری، معلولیت، (معلولین عادی) حسب مورد از مراجع ذیربط

تبصره

قبل از صدور حکم استخدامی اصالت مدرک تحصیلی و یا سایر مدارک مربوطه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

مهلت ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط بایستی از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۰۱/۰۶/۹۳ تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۰۷/۰۶/۱۳۹۳ به آدرس (www.hamyarifars) (سامانه ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری خای استان) مراجعه، ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت نمایند.

لازم به ذکر است هر داوطلب تنها یک بار امکان ثبت نام را دارد، ضمناً ثبت نام به صورت ناقص و یا به هر نحو غیر از ثبت نام از طریق وب سایت، مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

تاریخ ویرایش ثبت نام ۸/۶ الی ۹/۶/۹۳ می باشد.

زمان و نحوه توزیع کارت:

داوطلبان بایستی با استفاده از کد رهگیری که پس از ثبت نام در سایت آزمون استخدامی دریافت نموده اند، از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۷/۰۶/۹۳ به سایت مورد اشاره مراجعه و کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون (شامل زمان و مکان برگزاری آزمون) را دریافت نمایند. لازم به ذکر است کارت ورود به جلسه به هیچ عنوان در محل استانداری یا شهرداری های استان توزیع نمی گردد. آزمون ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۲۱/۰۶/۹۳ برگزار می گردد.

نکات مهم ثبت نام

 1. قبل از ثبت نام به آگهی استخدام و راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقا مطالعه فرمایید.
 2. ثبت نام زمانی تکمیل می شود که داوطلب به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات خود در مرحله نهایی ثبت نام مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات فرم تقاضای استخدام را چاپ و نزد خود نگه داری کنند. (داشتن کد رهگیری اعلامی سایت در این مرحله جهت دریافت کارت ورد به جلسه و سایر مراحل الزامی باشد)
 3. قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده از طریق سایت مذکور ثبت نام نمایند. ضمناً صرف ثبت نام تعهدی استخدامی برای دستگاه نمی باشد.

 1. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه-

تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 1. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر میگردد.
 2. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.
 3. داوطلبان این آزمون صرفا می توانند در یکی از رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند ، ثبت نام کنند.
 4. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و مأموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و دستگاه های اجرایی دیگر و همچنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تأسیس اقدام نمایند.

مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رسته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰ امتیاز می باشد.

تذکرات

 1. در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
 2. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت

می پذیرد.

 1. معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.
 2. حداکثر ده درصد(۱۰ %) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیات وزیران که به تائید وزارت ورزش  و جوانان میرسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان (راننده) به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص می دهد.
 3. امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری ها یا شهرداری شهرستان همان شهر به ازای هر سال خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری ها یا شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد. اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری ها و یا سازمان های وابسته و یا دهیاری ها تا پایان سال ۱۳۹۲ می باشد.
 4. امتیاز تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه

خدمت با تائید بخش دار ذیربط ۴ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

 1. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های آن استان شهردار بوده اند و به ازای هر سال سابقه خدمت با تأیید استان داری ۵ درصد تا سقف ۲۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
 2. امتیاز آزمون تخصصی داوطلبین بومی شهر تازه تاسیس در ۱۵، ۱و داوطلبان بومی شهرستان شهرتازه تاسیس در ۱، ۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرارمی گیرد.
 3. امتیاز تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

 درصورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در موارد ۴ و ۵ و ۶ و ۵ و ۸ و ۹ و ۱۰ این آگهی شوند. بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

تعریف بومی : بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:

الف- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی شهر یا شهرستان خدمت شغل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.

ب- کلیه سنوات تحصیلی حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل شهر یا شهرستان مورد تقاضای استخدام گذرانده باشند.

ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها(اعم از ابتدایی،راهنمایی ویا دبیرستان ) با شهر یا شهرستان مورد تقاضای استخدام یکسان باشد.

 • داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال دارند.

اعلام نتایج

نتیجه آزمون تخصصی تا سه برابر ظرفیت از تاریخ ۰۵/۰۷/۹۳ بر روی سامانه سازمان همیاری شهرداری های استان فارس به آدرس (www.hamyarifars.com) قابل مشاهده می باشد.

 

ردیف

عنوان رشته شغلی

محل جغرافیای خدمت

تعداد مورد نیاز

جنسیت

دستگاه استخدام کننده

شرایط احراز بر حسب رشته تحصیلی

مرد

زن

شهرداری

سازمان وابسته

1

کارشناس امور اداری

بابامنیر

۱

*

     

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش ها) به جز گرایش مدیریت ورزش- مهندسی صنایع(کلیه گرایش ها) – اقتصاد (کلیه

گرایش ها)

2

حسابدار

رامجرد-  قره بلاغ-  بابامنیر-

میان شهر – خوزی- حسامی- عمادده- مادر سلیمان-

مزایجان- سلطان شهر-  کوپن-

خانیمن

۱۲

*

     

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)

3

آتش نشان

کوپن- مزایجان

۲

*

     

دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم در کلیه رشته ها یا دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور

امداد ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای

4

راننده وسائط نقلیه سنگین براي تصدي پست آتش نشان راننده

کوپن

۱

*

   

*

دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم در کلیه رشته ها یا دارا بودن گواهی نامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ،پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد

و نجات، بهداشت حرفه ای  - داشتن گواهینامه پایه ۱ رانندگی اجباری می باشد.

5

مامور حراست

رامجرد- بابامنیر – میان شهر-

حسامی- سلطان شهر- کوپن-

خانیمن- هماشهر

۸

*

     

دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس در یکی از

رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش ها)  به جز گرایش مدیریت ورزش-  علوم اجتماعی (کلیه گرایش ها) –  روانشناسی (کلیه گرایشها) – حقوق (کلیه گرایشها) – علوم سیاسی

6

مهندسی راه و ساختمان

قره بلاغ- خوزی- حسامی-

عمادده- مادرسلیمان- مزایجان-

کوپن

۷

*

     

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران(گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران). مدیریت پروژه و ساخت، طراحی محیط

7

کارشناس محیط زیست

میان شهر- خوزی-  عمادده-  کوپن

۴

*

     

دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های

تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آزمایش

سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست). محیط زیست ( گرایش برنامه ریزی)، برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست، طراحی محیط زیست، مهندسی عمران گرایش محیط

زیست، مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست، محیط زیست، مهندسی فضای سبز، مهندسی کشاورزی (گرایش باغبانی)، معماری منظر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

علاقه مندان به شرکت در آزمون می توانند از طریق لینک پایین اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام آزمون استخدام استانداری فارس سال 93


تلفن: 7257162-0711
وب سایت: www.hamyarifars.com