تاریخ درج: پنج شنبه 17 مهر 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: مهندس برق , فیزیک , مهندس الکترونیک , برنامه نویس , مهندس مکانیک , کارشناس فروش , حسابداری , کارمند امور اداري , حقوق , انبار دار
محل استخدام: مشهد
تاریخ انقضا: جمعه 2 ابان 1393
استخدام گروه روشنایی شب فروز

گروه روشنایی شب فروز جهت توسعه کادر بازرگانی خود، از افراد در رشته های مختلف و توانمند در روابط اجتماعی دعوت به همکاری می کند.

 

موقعيت شغلي 1

عنوان:

کارشناس فني و مهندسي

شرح:

انجام آزمون هاي مختلف , با استفاده از ابزار هاي مربوطه , و با شرايط مندرج در استاندارد , مورد نظرِ اين شغل است. بايد با کميت هاي فيزيکي آشنايي داشته باشيد. دانش به مباني پايه دبيرستاني در علوم (فيزيک , شيمي , رياضي و مهندسي) از نيازهاي اين شغل است. محل کار يک محيط بسته است. آزمونها به قصد کنترل کيفيت خط توليد يا انجام تحقيقات فني صورت مي گيرد. آزمون ها الکتريکي , مکانيکي و اپتيکي يا مربوط به خط رنگ و پيش رنگ است. توانايي انجام کارهاي تکراري و با دقت زياد مهم است.

بررسي کليه متون استانداردي (عموما اين متون به زبان انگليسي است) و استخراجِ مفادِ ملزم به رعايت در توليد و طراحي چراغ. مطالعه و تحقيق در خصوص انواع منابع روشنايي و تجهيزات وابسته و نحوه استفاده از آنها در چراغ. بهره برداري از نتايج تحقيقات خارجي. تحقيق در خصوص مواد جديد بکار رفته در چراغ و روش استفاده از آنها. تحقيق در خصوص روشهاي مکانيکي , فني , مواد جديد و طراحي بکار گرفته شده در استاندارد ها و نمونه محصولات رقباي داخلي و خارجي.

محاسبات و طراحي مهندسي و اطلاع رساني مهندسي به مشتريان. ارائه و تدوين گزارش هاي فني جهت اثبات کيفيت محصولات به مشتريان. در اين شغل مي بايستي با استفاده از نرم افزارهاي خاص طراحي مهندسي , سرويسهايي را به مشتريان عرضه کرد تا آنها را جهت تهيه و انتخاب چراغ راهنمايي کرده و قانع کنيد. در اين شغل گاهاً نياز به ساعت ها مذاکرات تلفني يا حضوري با مشتريان در کمال احترام است.  از نظر شرکت , اينکه مشتري نمي داند , يعني شما وظيفه خود را درست انجام نداده ايد. در اين شغل شما خود , همواره مي بايستي در معرض آموزش هاي جديد باشيد و نرم افزارها و کالاهاي جديد در بازار را شناسايي کرده و به آنها اشراف فني داشته باشيد. يک نيروي متخصص روشنايي که جهت ارائه آموزش هاي مشخص شده به مشتريان توانمند است. پس از نظر روابط عمومي بايد قادر باشيد که يک معلم خوب شويد.

بديهي است آموزش هاي پايه اي لازم ارائه مي گردد.

تحصيلات:

مهندسي برق (کليه گرايشها) يا حداقل ليسانس فيزيک

 

موقعيت شغلي 2

عنوان:

طراح و مجري سايت اينترنتي

شرح:

طراحي و اجراي سايت هاي اينترنتي تبليغاتي سازماني.

آشنايي به فضاي مجازي و فعال سازي سازمان و اطلاع رساني آن در فضاي مجازي اعم از سايتهاي اجتماعي يا فني يا سايت اينترنتي شرکت.

طراحي و پياده سازي سايت هاي اطلاع رساني شرکت و فعال سازي شرکت در فضاي مجازي.

تحصيلات:

رشته تحصيلات مهم نيست. فقط مهارت ،  لازم است.

 

موقعيت شغلي 3

عنوان:

برنامه نويس کامپيوتر

شرح:

طراحي و اجراي سايت هاي اينترنتي درون سازماني.

آشنايي به SQL Server و .Net و برنامه نويسي تحت وب. راه اندازي سايت هاي اطلاعاتي جهت اجراي عمليات شرکت در واحد هاي مختلف و در شهر هاي مختلف در بستر اينترنت و اينترانت.

عملياتي مانند حسابداري ، انبار ها ، خزانه ، فروش ، خريد ، پرسنلي و ...

بديهي است ساختار پايگاه داده و طراحي آن توسط تيم اطلاعاتي صورت گرفته و پياده سازي و پشتيباني آن مورد توقع است.

تحصيلات:

رشته تحصيلات مهم نيست. فقط مهارت ،  لازم است.

 

موقعيت شغلي 4

عنوان:

مدير توليد

شرح:

سرپرستي پرسنل توليد و مسئوليت نظم و انضباط ايشان. زمان بندي توليد و ارائه محصولات به تعداد متعهد شده در زمان مقرر. برآورد موجودي مواد اوليه و برنامه ريزي خريد آن. کنترل دستگاه ها و قالبها از نظر آماده به کار بودن. زمان سنجي توليد و بهبود آن. افزايش راندمان توليد. کاهش و مديريت ضايعات. با توجه به اينکه در اين شغل با اپراتور ها و کارکنان ساده همکاري داريد , از نظر شخصيتي مي بايستي اقتدار لازم را داشته باشيد.

تحصيلات:

مهندسي مکانيک ، مهندسي برق ، مهندسي مواد ، حداقل ليسانس فيزيک ، حداقل ليسانس در هر رشته اي با سابقه مديريتي

 

موقعيت شغلي 5

عنوان:

کارشناس فروش

شرح:

پروژه هاي ساختماني و عمراني که در سطح شهرها و استانها در حال اجرا است مورد نظر است. شما مي بايستي با استفاده از روشهاي مختلف مانند استفاده از اينترنت يا مراجعه به دواير دولتي و اطلاع از پروژه هاي آنها و يا حتي گشت داخل شهر اين پروژه ها را کشف کنيد.سپس با مراجعه به محل پروژه ها و برقراري ارتباط با عوامل پروژه ضمن شناسايي محصول مورد نياز ايشان , روابط مؤثر انساني که تصميم گيري خريد به عهده ايشان است را کشف و با روشهاي مختلف ايشان را راضي به خريد از محصول ما کنيد.شما مي بايستي بتوانيد از نگاه فني , مسئولان پروژه را جهت خريد محصولات ما ترغيب کنيد.ما از نظر ارائه گزارش هاي فني مورد نياز شما در پروژه يا گاهاً نياز به بازديد عوامل پروژه از کارخانه و يا هزينه هاي ديگر در يک قالب مشخص پشتيبان شما هستيم.

فروشگاه هاي صنف الکتريک سطح استان ها و مخصولاٌ بازارهاي تخصصي هر شهر مورد هدف اين موقعيت شغلي است.افراد صاحب صنف , عموماً اطلاعات فني نداشته و صرفا زبان مالي و سود برايشان قابل درک است.کشف افراد مورد اعتماد و بزرگ اين صنف و سپس تامين نيازهاي ايشان مورد هدف است.  در اين موقعيت شغلي بايد بدانيد لازم است منافع همه فروشگاه ها به صورت مساوي حفظ شود تا از ايجاد رقابت منفي بين ايشان که ما را متضرر کند جلوگيري کنيد.بديهي است قسمت زيادي از مسئولين خريد پروژه هاي ساختماني يا نيازهاي روزمره بازار , جهت رفع نياز خود به بازار اصناف مراجعه کرده که هرکدام ابتدا به فکر منافع مالي خود هستند. در اين نوع کارشناسي , پاسخگويي فني به مشتريان به صورت غير مستقيم بوده و شما نمي توانيد مستقيماً به مصرف کننده نهايي اطلاعات بدهيد. هرچند اطلاعات فني اوليه و پايه اي نيز بايد جهت راضي کردن مسئول فروشگاه ارائه گردد.

رشته تحصيلي مهم نيست. روحيه پيگيري بسيار مهم است.

يک حوزه جغرافيايي مشخص براي شما تعريف مي گردد. مسئوليت داريد ضمن برقراري ارتباطات مؤثرِ انساني و فني با افراد آن حوزه جغرافيايي , محصول شرکت را معرفي کنيد. اطلاع رساني حضوري به پروژه هاي عمراني و صنعتي و فروشگاه هاي معتبر اين صنف و يا برقراري ارتباطات با ارگانهاي تاييديه دهنده ونيز شناسايي افراد مؤثر در آن حوزه از الزامات اين شغل است. بديهي است آموزشهاي فني لازم ابتدا توسط شرکت ارائه خواهد شد. به دليل تخصصي بودن محصول سطح اطلاعات فني و مهارت در روابط انساني ابزار حرفه اي شماست. ميزان فروش شرکت در آن حوزه جغرافيايي , مشخص کننده کيفيت حرفه اي شما خواهد بود.

تحصيلات:

حداقل ليسانس در هر رشته (مهم روحيه پيگيري و نا اميد نشدن است)

 

 

موقعيت شغلي 6

عنوان:

حسابدار

شرح:

حسابداري مالي و آشنايي به اصول حسابداري

حدود و مرزهاي اين شغل در يک واحد توليدي براي اهل فن مشخص و واضح است.

بديهي است بنا به تخصص و نيز آشنايي پرسنل اين بخش امور ديگر اداري مانند پرسنلي يا بايگاني و ... نيز مورد مطالبه شغلي است. اموري مختلف اداري نيز ممکن به واگذاري مي باشد.

تحصيلات:

حداقل ليسانس در حسابداري يا داراي مهارت آموزشگاهي يا تجربي در حسابداري

 

موقعيت شغلي 7

عنوان:

کارمند اداري (خريد ، فروش ، تحويل ، تسويه ، انباردار ، بخش حقوقي ، پرسنلي و ...)

شرح:

آشنايي به کامپيوتر ، اينترنت ، Excell و Word از اهم موضوعات مورد نياز در اين موقعيت شغلي است.

امور اداري مانند بايگاني ، پيگيري مطالبات ، تماس با طرف هاي فروش يا پيمانکاران فرعي ، ثبت سفارش ، کنترل اسناد و ... مورد هدف است. (خريد ، فروش ، تحويل ، تسويه ، انبارداري ، امور حقوقي و قانوني ، پرسنلي و ...)

رشته تحصيلي مهم نيست. روحيه پيگيري ، دقت در انجام امور ، شناخت حقوقي و قانوني و نيز درک مسئوليت حقوقي در اين شغل بسيار مهم است.

انجام يک سلسله عمليات اداري مربوط به امور پرسنلي , حسابداري , مالي , انبارها , بايگاني و ... . اين شغل مستلزم مهارت کار با کامپيوتر , اپراتوري و آشنايي با Excell & Word است. کار ها تکراري است ولي دقت در وارد کردن اطلاعات به سيستم بسيار مهم است. در اين شغل دقت ، مهمتر از مهارت است. مهارت هاي اين شغل پيچيده نبوده ليکن دقت بالايي لازم است.

در اين شغل بايد بدانيم که از نظر حقوقي اسناد و مدارک مبين حقيقت هستند و نه ادعاي انسان ها. بايد براي انجام کار ها ، اسناد و مدارک لازم را با داشتن امضا يا اثرانگشت يا مهر، بايد محيا و مستند سازي کرد. از نظر حقوقي اسناد لازم ، ملزم به تهيه و جمع آوري است.

تحصيلات:

حداقل ليسانس در هر رشته اعم از علوم اداري ، حقوق ، حسابداري ، علوم انساني ، علوم پايه ، مهندسي و يا هر رشته ديگر

 

موقعيت شغلي 8

عنوان:

متخصص فني تعمير و نگهداري

شرح:

نگهداري و تعمير تجهيزات صنعتي و مکانيکي و برقي ، جهت آماده به کار بودن آنها در هر شرايط.

ابزار و ماشين آلات صنعتي عموما از نظر مکانيکي و برقي نياز به نگهداري دارند.

بديهي است ، با توجه به لزوم کار ماشين آلات در ايام هفته ، آمادگي کار در روزهاي تعطيل و يا کار در زمان تعطيلي شرکت جهت آماده به کار کردن ماشين آلات بسيار مهم است.

تحصيلات:

تحصيلات مهم نيست. ماهر در مکانيک يا ماهر در برق

 
علاقه مندان می توانن فرم دعوت به همکاری را از طریق لینک پایین دریافت نمایند

 


وب سایت: www.shabforouz.com