تاریخ درج: شنبه 26 مهر 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: متخصص رادیولوژی , دندانپزشک , پزشک داروساز , متخصص داخلی , متخصص اطفال , پرستار
محل استخدام: همدان
تاریخ انقضا: جمعه 30 ابان 1393
استخدام عضو هیات علمی پیمانی در دانشگاه علوم پزشکی همدان

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات اجرائی جذب دانشگاه علوم پزشکی همدان یازدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو عیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه را برگزار می نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری و ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر بصورت حضوری یا پستی به دبیرخانه هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه مربوطه می باشد. ثبت نام با مراجعه به آدرس اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی همدان www.umsha.ac.ir و آدرس اینترنتی وزارت بهداشت و درمان http://aac.behdasht.gov.ir و http://jazb.aac.behdasht.gov.ir انجام می پذیرد.

جهت دریافت و کامل نمودن فرم پرسشنامه (فرم – الف) هیات اجرائی جذب دانشگاه علوم پزشکی همدان می توانید با دبیرخانه این هیات ((همدان، خ شریعتی، چهارراه خواجه رشید، روبروی هتل مرمر ساختمان معاونت آموزشی طبقه اول – تلفن : 32519918 – 081 )) و یا از طریق سایت اینترنتی دانشگاه هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

مهلت ثبت نام از تاریخ 12 مهر 1393 تا پایان مهرماه می باشد.

شرایط عمومی

الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی

ل) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی

ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزائی

ه) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان

و) انجام خدمت وظیفه عمومی، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی و با پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان)

ز) تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات های اجرایی جرب دانشگاهها و هیات مرکزی جذب وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

شرایط اختصاصی

1- دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته های بالینی و دانشنامه دکترای تخصصی (Ph.D) و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته های علوم پایه

2- حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند 35 سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ 45 سال است.

تبصره1: متقاضیانی که دارای سن بیشتر از 35 سال برای کارشناسان ارشد و 45 سال برای دارندگان دانشنامه تخصصی ، فوق تخصصی (و یا فلوشیپ) و دکترای تخصصی (Ph.D) هستند در صورت دارا بودن سوابق آموزشی، پژوهشی و مدیریتی با تائید هیات ممیزه مرکزی حداکثر تا 5 سال به سقف سنی آنان افزوده خواهد شد. بنابراین دانشگاه ها می توانند مدارک این متقاضیان را بصورت مشروط بپذیرند.

تبصره 2: ایثارگران شامل رزمندگان با بیش از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان بالای 25 درصد، آزادگان بالای 3 سال اسارت، فرزندان جانبازان بالای 50 درصد، فرزندان شهدا و آزادگان با بیش از 3 سال اسارت مشمول محدودیت سنی نمی باشند.

تبصره 3: کارشناسان ارشدی که در استخدام دانشگاهها هستند تنها در صورت باقی ماندن حداقل 15 سال از سنوات خدمت می توانند در  فراخوان جذب هیات علمی در مرتبه مربی شرکت نمایند.

3- شرکت افراد مشغول به تحصیل در فراخوان ممنوع می باشد و این دسته از افراد می توانند پس از فراغت از تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی بالاتر و انجام یک سال از تعهدات در فراخوان های آتی شرکت نمایند.

تبصره: چنانچه متقاضیان در زمان انجام مراحل جذب در آزمون Ph.D یا و فوق تخصص (فلوشیپ) پذیرفته شوند نیز مشمول این بند بوده و پرونده آنها از دستور کار جذب خارج خواهد شد.

4- شرکت متعهدین خدمت به دانشگاهها بصورت آموزشی و پژوهشی، پس از گذراندن یکسال از خدمات، در آزمون فراخوان همان دانشگاه بلامانع است. شرکت در فراخوان سایر دانشگاهها به غیر از دانشگاه محل تعهد یا خدمت یا موافقت کتبی موسسه مبداء ممکن خواهد بود.

تبصره 1-4) کارشناسان ارشدی که بنا به نیاز دانشگاه بصورت کتبی، تعهدات خود را بصورت غیر هیئت علمی می گذارنند نیز پس از یکسال از انجام خدمات می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند

تبصره 2-4) شرکت در فراخوان برای مشمولین قانون نحوه تامین هیات علمی، بعد از گذشت دوره ضرورت میسر می باشد.

تبصره 3-4) متعهدین خدمت درمانی پس از یکسال از انجام تعهدات در قالب درمانی تنها در صورت تائید کمیسیون مشترک درمان و آموزش به صورت مکتوب مبنی بر انجام مابقی تعهدات به صورت هیات علمی می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد و در صورت موافقت کتبی دانشگاه مبدا در فراخوان سایر دانشگاهها شرکت نمایند.

تبصره 4-4) متعهدین خدمتی که از سهمیه خانمها و مناطق محروم استفاده کرده اند درصورت موافقت کمیسیون مشترک درمان و آموزش می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند.

تبصره 5-4) دارندگان مدرک قبولی دانشنامه فوق تخصصی که تعهدات فوق تخصص را به صورت درمانی یا هیات علمی می گذرانند تنها می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد خود شرکت نمایند. این متقاضیان پس از شروع تعهدات می توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نموده و تنها در صورت باقی ماندن حداکثر 6 ماه از تعهدات و با تایید کتبی دانشگاه مبداء در فراخوان سایر دانشگاهها نیز شرکت نمایند.

تبصره 6-4) دانش آموختگان دانشگاههای وزارت علوم در صورت داشتن تعهد در کشور در صورت تمایل به شرکت در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز تابع این بند می باشند.

تبصره 7-4) مستخدمین کشوری از انجام یکسال از تعهدات برای شرکت در فراخوان همان دانشگاه مستثنی هستند لیکن جهت شرکت در فراخوان جذب هیئت علمی می بایست موافقت کمیسیون مشترک آموزش و درمان مبنی بر انجام تعهدات بصورت هیئت علمی را اخذ نمایند تا بتوانند در فراخوان دانشگاه محل خدمت شرکت نمایند و در صورت درخواست شرکت در فراخوان سایر دانشگاهها موافقت مکتوب دانشگاهی که مستخدم آن  هستند ضروری است.

5- عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقا مطابقت داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می باشد.

6- براساس مصوبات هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند جهت شرکت در فراخوان 4 انتخاب داشته باشند که می بایست دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد. واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرآیند پذیرش هیات علمی دانشگاهها دارای اولویت می باشند مشروط بر آنکه گواهی نخبگی را در زمان شرکت در فراخوان ارائه نمایند.

7- در هر دانشگاه / دانشکده در شرایط مساوی، اولویت استخدام با متقاضیان بومی می باشد.

8- دارندگان مدرک کارشناسی ارشد یا سطح 3 حوزوی در گروه معارف اسلامی تنها در صورت دارا بودن حداقل 3 سال سابقه تدریس می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند

9- متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره های غیر حضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

10- اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی در صورت استعفای پذیرفته شده می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.

تبصره: اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تنها در صورت گذراندن حداقل 5 سال از خدمت خود در صورت تمایل می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند. بدیهی است استخدام جدید آنان نیز به صورت پیمانی خواهد بود.

11- متقاضیانی که بورسیه دانشگاه خاصی هستند تنها در صورت انتقال تعهدات بورس به دانشگاه دیگر می توانند در فراخوان آن دانشگاه شرکت نمایند. در غیر این صورت تنها می توانند در فراخوان  دانشگاه محل تعهد   بورسیه شرکت نمایند.

12- متقاضیان دارنده مدرک تحصیلی بالاتر از رشته و مقطع اعلام شده در فراخوان، حق شرکت در فراخوان اعلام شده در مقطع پایین تر را ندارند.

چنانچه در هریک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم صادره لغو و بلا اثر می گردد.

شرکت در فراخوان دو دانشگاه مجاز خواهد بود. لیکن داوطلب فقط می تواند یکی از دانشگاهها را دانشگاه مادر (تهران – ایران – شهید بهشتی – شیراز – اصفهان – تبریز – مشهد – کرمان و اهواز) انتخاب نماید.

تبصره: در صورت انتخاب دو دانشگاه اولویت با انتخاب اول خواهد بود.

تذکر بسیار مهم

استخدام اعضای هیات علمی در دانشگاهها:

1- منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاههای ذیربط خواهد بود.

2- استخدام اعضای هیات علمی در مرتبه استادیار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت می باشند.

داوطلبان محترم می توانند پس از پر کردن فرم اینترنتی مربوطه و اسکن مدارک خواسته شده، فرمهای 17 گانه را دریافت کرده و پس از تکمیل آنها حداکثر 15 روز پس از پایان مهلت ثبت نام اینترنتی به دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه یا دانشگاه های مربوطه تحویل و یا از طریق پست ارسال نمیاند.

جدول اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی همدان

دانشگاه

ردیف

رشته مورد آموزشی موردنیاز

مقطع تحصیلی

تعداد ظرفیت

جنسیت

توضیحات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همدان

1

جراحی عمومی

بورد تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

2

ریه بزرگسالان

بورد فوق تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

3

داخلی جنرال

بورد تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

4

ارولوژی

بورد تخصصی

1

زن

دانشکده پزشکی همدان

5

گوش و حلق و بینی

بورد تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

6

زنان

بورد تخصصی

4

زن

دانشکده پزشکی همدان

7

ژنتیک پزشکی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

8

قارچ شناسی پزشکی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

9

خون و سرطان بالغین

بورد فوق تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

10

بهداشت و کنترل مواد غذایی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

11

غدد بزرگسالان

بورد فوق تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

12

روماتولوژی بالغین

بورد فوق تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

13

گوارش بالغین

بورد فوق تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان

14

نقرولوژی بزرگسالان

بورد فوق تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان با مجوز اندیشه و اخلاق اسلامی

15

الهیات و معارف اسلامی

Ph.D) یا سطح 4 حوزوی

1

زن / مرد

دانشکده پزشکی همدان با مجوز تفسیر و تاریخ اسلام

16

الهیات و معارف اسلامی

(Ph.D) یا سطح 4 حوزوی

1

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

17

اندودانتیکس

بورد تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

18

ارتودانتیکس

بورد تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

19

رادیولوژی فک و دهان و صورت

بورد تخصصی

2

یک زن

یک مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

20

دندانپزشکی اطفال

بورد تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

21

جراحی فک و دهان و صورت

بورد تخصصی

1

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

22

پریودانتیکس

بورد تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

23

پروتزهای دندانی

بورد تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

24

سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی

Ph.D

2

زن / مرد

دانشکده  دندانپزشکی همدان

 

 

 

دانشگاه

ردیف

رشته مورد آموزشی موردنیاز

مقطع تحصیلی

تعداد ظرفیت

جنسیت

توضیحات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همدان

25

مواد دندانی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده دندانپزشکی همدان

26

بهداشت حرفه ای

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده بهداشت همدان یک نفر با پایان نامه ارگونومی یا فعالیت های پژوهشی مورد پذیرش گروه تخصصی ارگونومی در زمینه ارگونومی

27

آمار زیستی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده بهداشت همدان

28

ارتقاء سلامت

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده بهداشت همدان

29

اپیدمیولوژی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده بهداشت همدان

30

فارماکولوژی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه داروسازی

31

فارماکولوژی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه پزشکی

32

شیمی دارویی

Ph.D

2

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه داروسازی

33

داروسازی بالینی

بورد تخصصی

2

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه داروسازی

34

فارماسیوتیکس

Ph.D

2

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه داروسازی

35

فارماسیوتیکس

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه داروسازی

36

فارماکوکنوزی

Ph.D

2

زن / مرد

دانشکده داروسازی همدان با پایه داروسازی

37

فیزیک پزشکی

Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده پیراپزشکی همدان با پایه رادیولوژِ

38

پرستاری

Ph.D یا کارشناسی ارشد ترجیحا Ph.D

1

زن / مرد

دانشکده پرستاری و مامایی همدان با پایه پرستاری کودکان

39

پرستاری

Ph.D یا کارشناسی ارشد ترجیحا Ph.D

1

ترجیحا مرد

دانشکده پرستاری و مامایی همدان با پایه پرستاری مراقبتهای ویژه

40

پرستاری

Ph.D یا کارشناسی ارشد ترجیحا Ph.D

1

ترجیحا زن

دانشکده پرستاری و مامایی همدان با پایه داخلی جراحی

41

پرستاری

Ph.D یا کارشناسی ارشد داخلی جراحی

1

ترجیحا زن

دانشکده پرستاری و مامایی همدان

42

پرستاری

Ph.D یا کارشناسی ارشد ترجیحا Ph.D

2

مرد

با سابقه حداقل 2 سال کار در فوریتهای دانشکده پرستاری و مامایی همدان با پایه پرستاری مراقبتهای ویژه

43

گفتار درمانی

Ph.D یا کارشناسی ارشد ترجیحا Ph.D

3

زن / مرد

دانشکده توانبخشی همدان

44

کاردمانی

Ph.D یا کارشناسی ارشد ترجیحا Ph.D

2

ترجیحا مرد

دانشکده توانبخشی همدان

45

فیزیوتراپی

Ph.D

3

زن / مرد

دانشکده توانبخشی همدان

 

 


تلفن: 32519918 – 081
وب سایت: www.umsha.ac.ir