تاریخ درج: یک شنبه 30 آذر 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: حقوق
محل استخدام: سراسری
تاریخ انقضا: شنبه 27 دی 1393
اطلاعیه دوم اداره کل آزمون و جذب قوه قضائیه در خصوص مصاحبه جذب اختصاصی دانشگاهیان

پیرو اطلاعیه مورخ 18 آبان ماه سال جاری اداره کل آزمون وجذب که در سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه بارگذاری شده بود، به اطلاع آندسته از داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدیامر قضاء و استخدام قضات ریاست محترم قوه قضائیه، مصوب 28/02/1392، می‌رساند شروع مصاحبه‌ها از روز شنبه مورخ 27/10/1393 انجام خواهد شد. داوطلبان باید نکات آتی‌الذکر را مدنظرقرار دهند:

·       دعوت از داوطلبان به صورت تلفنی و از طریق شماره تماس‌هایی است که زمان ثبتنام در سامانه جذب اختصاصی، وارد نموده‌اند.

·       داوطلبان در روز مصاحبه باید مدارک زیر را همراه داشته باشند در غیر اینصورت از انجام مصاحبه ممانعت به عمل خواهد آمد:

1. اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن.

2. اصل و تصویر کارت ملی.

3. اصل و تصویر تمام مدارکتحصیلی (کارشناسی و بالاتر برای داوطلبان دانشگاهی / سطح 2 و بالاتر برای داوطلبانحوزوی).

* برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل می­باشند، علاوه بر مدارک مقاطع قبلی، ارائه گواهیاشتغال به تحصیل یا اصل و تصویر کارت دانشجویی نیز الزامی است.

* در صورتی که داوطلب دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد و فقط واحد درسی مربوط به پایان‌نامه برای او باقی مانده است، باید از آموزش دانشگاه مربوطه، گواهی مبنی بر اینکه نامبرده تمامی واحدهایآموزشی خود را پشت سر نهاده و فقط واحد درسی پایان‌نامه برای او باقی مانده است،اخذ نماید و در روز مصاحبه به دبیر جلسه تحویل دهد.

4. اصل پروانه وکالت و تصویرصفحه مشخصات آن برای وکلاء دادگستری.

5. گواهی تأیید 5 سالسابقه کاری متوالی و مؤثر به عنوان مشاور یا وکیل پایه یکدادگستری از مرجع ذیربط برای وکلاء دادگستری.

6. اصل گواهی رتبه‌های اولتا دهم آزمون وکالت کانون‌های استانی و رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکزامور مشاوران و وکلاء قوه قضائیه و آزمون وکالت کانون مرکز، به تأیید مراجع مربوط.

 

ملاحظات:

1-   تمامی مدارک فوق باید در برگه­های سایز A4 تهیه شده باشند.

2-   در خصوص بند 5 به اطلاع وکلاء و مشاوران محترم دادگستری می­رساند، شرط دعوت به مصاحبه، ارائه گواهی با مندرجات مذکور در بند مورد اشاره می­باشد. این دسته ازداوطلبان باید گواهی مربوط را از طریق شماره فکس 88809066-021 به اداره کل آزمون وجذب قضات ارسال نمایند.

 

شماره تماس روابط عمومی:

داوطلبان می­توانند همه روزه از طریق شمارهتماس‌های زیر از ساعت 8 الی 14 سؤالات خود را در این خصوص مطرح نمایند:   88809059 و 88809066 - 021

 

محل مصاحبه:

تقاطع خیابان سمیهو خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – ساختمان شماره 3قوه قضائیه- معاونت منابع انسانی– طبقه نهم.


تلفن: 88809059 و 88809066 - 021 و فکس 88809066-021
آدرس: تقاطع خیابان سمیهو خیابان حافظ – روبروی دانشگاه امیرکبیر – ساختمان شماره 3قوه قضائیه- معاونت منابع انسانی– طبقه نهم.
وب سایت: www.amoozeshghanoon.ir