تاریخ درج: شنبه 18 بهمن 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: زبان و ادبیات انگلیسی
محل استخدام: سراسری
تاریخ انقضا: یک شنبه 3 اسفند 1393
استخدام سامانه تخصصی آمارد

سامانه تخصصی آمارد ترجمه ترجمه در نظر دارد از میان فارغ التحصیلان با حداقل مدرک کارشناسی و دانشجویان و فارغ التحصیلان محترم تحصیلات تکمیلی که تسلط کافی بر زبان انگلیسی دارند، جهت ترجمه تخصصی متون انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی دعوت به همکاری نماید

شرایط مترجمین جهت ثبت نام:

  1. داشتن تسلط به زبان انگلیسی 
  2. داشتن تخصص در ترجمه متون حداقل در یکی از زمینه های تخصصی مورد اشاره سامانه
  3. دسترسی به اینترنت 
  4. تعهد و مسئولیت پذیری بالا 

 

پس از پر کردن فرم ثبت نام مترجم باید آمادگی داشته باشد که در آزمونی که توسط کارشناسان سامانه برگزار خواهد شد شرکت نماید که توسط ارسال بخش هایی از متون تخصصی به ایمیل متقاضی صورت می پذیرد و متقاضی می بایست در مدت زمان تعیین شده که در ایمیل مشخص گردیده است، ترجمه متن را به ایمیل: info@amardtarjome.com ارسال نماید. پس از بررسی کیفیت ترجمه توسط متخصصین مرکز، پاسخ توسط ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت قبولی در آزمون مرکز شرایط برای همکاری با مترجمین عزیز خواهد داشت که به شرح ذیل می باشد.

 

نوع همکاری با مترجمین:

در حال حاضر نوع همکاری به صورت دورکاری خواهد بود و حق الزحمه مترجمین مبلغی مشخص به ازای هر ترجمه (به صورت درصدی از هر ترجمه) خواهد بود. در حقیقت با توجه به سطح مترجمین عزیز و امتیازات کسب شده، به ازای هر ترجمه درصدی از مبلغ کل سفارش به آنها تعلق می گیرد که در ابتدای سفارش و قبل از تایید توسط شما، مبلغی که به شما تعلق می گیرد، به اطلاع شما خواهد رسید. با توجه به زمینه های ثبت شده مترجمین، سفارشات ثبت شده توسط مشتریان در پنل مترجمان مرتبط با آن زمینه قرار خواهد گرفت و از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع مترجمین خواهد رسید. اولین مترجمی که سفارش ترجمه را قبول کند، ترجمه به نام او ثبت خواهد شد و از لیست سفارشات جدید کلیه مترجمان حذف می شود. بنابراین دسترسی به اینترنت و بررسی مداوم ایمیل و پنل کاربری سایت لازمه همکاری با سامانه آمارد ترجمه می باشد.

 

شرایط همکاری با مترجمین:

  1. پرداخت حقوق و دستمزد مترجمین به صورت بسیار منظم و با پرداخت دو مرتبه در ماه (15 و 30 هر ماه) صورت خواهد گرفت.
  2. با توجه به گارانتی 48 ساعته تمامی خدمات ترجمه، مترجمین نسبت به کیفیت ترجمه مسئول می باشند و در صورت نیاز متن باید از لحاظ نگارش و ویرایش مطابق نظر مشتری اصلاح گردد. 
  3. سیاست مرکز پرداخت کارمزد حداکثری به مترجمین عزیز می باشد. لیکن برای حفظ کیفیت کار درصد پرداختها با توجه به امتیازات داخلی مترجمین می باشد. امتیازات مثبت برای ترجمه های باکیفیت و به موقع تعلق خواهد گرفت و بالعکس امتیازات منفی به ترجمه هایی با کیفیت پایین و همچنین به موقع تحویل ندادن ترجمه به مشتری تعلق می گیرد. لازم به ذکر است در صورت تکرار امتیازات منفی مترجم در سیستم به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  4. به منظور تشویق مترجمان، چنانچه ترجمه را 24 ساعت زودتر از زمان مقرر تحویل دهند 8 درصد و چنانچه 12 ساعت زودتر تحویل دهند، 4 درصد به کارمزد ترجمه آنها افزوده می شود.
  5. به ازای هر یک ساعت تاخیر 2 درصد از کارمزد آنها کم خواهد شد. یعنی بعد از 24 ساعت 50 درصد از دستمزد آنها کم شده و بعد از 48 ساعت هیچ گونه پرداختی به آنها وجود نخواهد داشت.
  6. سفارشات تا زمانی که به صورت کامل تحویل نگردند، هیچ گونه پرداختی و دستمزدی برای آنها وجود نخواهد داشت.

 

داوطلبان محترم جهت تکمیل فرم استخدامی به لینک پایین مراجعه بفرمایند.

فرم استخدام


پست الکترونیکی: info@amardtarjome.com
وب سایت: www.amardtarjome.com