تاریخ درج: سه شنبه 21 بهمن 1393
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: منشی , برنامه نویس , مهندس کامپیوتر , مهندس پليمر , کارمند امور اداري , مهندس مکانیک , مهندس صنایع , مهندس شیمی , مدیر مالی , حسابداری
محل استخدام: تهران
تاریخ انقضا: چهارشنبه 6 اسفند 1393
استخدام پارس اتیلن کیش

امروزه نیروی انسانی به عنوان متولی امر برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و رهبری، نظارت و کنترل، نقشی پر اهمیت تری در پیشبرد اهداف متعالی هر سازمان ایفا می کند و همواره بایستی ظرفیتهای جدید انسانی را شناخت ‌تا توسعه قابلیت‌ها و کیفیت‌های انسانی به صورت یک فرآیند دائمی انجام شود .

از این رو از تمام علاقه مندان به حضور در یک محیط کاری متفاوت دعوت می کنیم تا به جمع ما بپیوندند. ما در شرکت پارس اتیلن کیش مطابق با برنامه‌ی منظم خود، برای توسعه‌ی کسب و کار و افزایش نیروی انسانی، چشم به راه حضور افراد توانمند و خلاق هستیم و زمینه های لازم را برای فعالیت این افراد فراهم نموده ایم.

فضای حاکم بر فعالیت های پارس اتیلن کیش ، فضایی پویا و بالنده و در عین حال قانون مدار و مشتری محور است. پای بندی به ارزش های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت های پارس اتیلن کیش را مشخص می کند. صراحت و شفافیت، احترام متقابل ، انتقادپذیری و انعطاف پذیری از ویژگی های بارز فضای حاکم بر فعالیت های پارس اتیلن کیش است .برای حضور در پارس اتیلن کیش باید بکوشید که موفق باشید و دیگران را در دست یابی به موفقیت یاری کنید.

فرصت‌های شغلی در پارس اتیلن کیش :

  • کارمند بازرگانی داخلی , خارجی
  • پاسخگو تلفن و منشی
  • مهندس نرم‌افزار ( متخصص وب)
  • کارمند بخش مالی و حسابداری
  • مهندس شیمی (جهت آزمایشگاه )
  • مهندس پلیمر (جهت واحد کنترل کیفیت)
  • مهندس مکانیک، سیالات
  • مهندس صنایع (متخصص نگهداری استاندارد‌های ایزو کنترل خطوط)

مراحل استخدام در پارس اتیلن کیش :
برای پیوستن به ما باید پیش از هر چیز، رزومه‌ی خود را به دفتر مرکزی پارس اتیلن کیش ارسال کنید. پارس اتیلن کیش ضمن سپاس از تمام کسانی که این شرکت را برای فعالیت‌های خود انتخاب کرده‌اند، با کسانی که برای یک جایگاه شغلی در پارس اتیلن کیش مناسب شناخته شوند، تماس خواهد گرفت.

پس از این مرحله، شما باید در کمیته‌ی استخدام پارس اتیلن کیش حاضر شوید و توانایی‌های خود را در معرفی شایستگی‌های خود محک بزنید. در صورت پذیرفته شدن در این مرحله، با شما تماس گرفته خواهد شد تا فعالیت پویای خود را در خانواده‌ی پارس اتیلن کیش آغاز کنید.

علاقه مندان به همکاری می توانند رزومه خود را به ایمیل درج شده ارسال نمایند و یا از طریق لینک پایین اقدام به تکمیل فرم استخدام نمایند

فرم استخدام


آدرس: تهران - خيابان آفريقا - بلوار مينا - پلاك 18
پست الکترونیکی: Jobs@parsethylene-kish.com
وب سایت: www.parsethylene-kish.com