تاریخ درج: دوشنبه 15 مرداد 1397
جنسیت: مرد
تخصص و رشته تحصیلی: مهندس برق , مهندس شیمی , مهندس مکانیک
محل استخدام: اصفهان
تاریخ انقضا: سه شنبه 30 مرداد 1397
استخدام شرکت مدیریت تولید برق شهید منتظری اصفهان

شرکت مدیریت تولید برق شهید محمد منتظری اصفهان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین متقاضیان مرد، در مقاطع تحصیلی کاردانی یا کارشناسی تعدادی از واجدین شرایط زیر را از طریق پیمانکاری تامین نیرو طبق ضوابط قانون کار و مقررات تامین اجتماعی با آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می‌نماید.

ردیف رشته های مورد نیاز
۱ برق
۲ مکانیک
۳ شیمی

شرایط عمومی

شرایط ورود به آزمون جذب نیروی شرکت مدیریت تولید برق شهید محمد منتظری به شرح زیر است:

۱٫ تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲٫ تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

۳٫ نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

۴٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر

۵٫ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی

۶٫ متولدین ۱۳۷۲/۱/۱ به بعد

۷٫ داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیتهای شغلی.

۸٫ نداشتن منع قانونی استخدام و یا تعهد خدمتی به سازمان‎های دیگر.

شرایط اختصاصی

– داشتن مدارک تحصیلی متناسب با شغل مطابق با مفاد مندرج در این آگهی

– متقاضیان می بایستی ساکن یکی از شهرستان‌های ذیل باشند :

شهرستان اصفهان : از سمت شمال :ملک شهر ،زینبیه-از سمت جنوب :سپاهان شهر ،شهرک ولی عصر و امیرحمزه – ازسمت شرق : خوراسگان – از سمت غرب: فلاورجان ،درچه ،قائمیه( داخل محدوده های ذکر شده و همگی به سمت نیروگاه)

شهرستان شاهین‌شهر : شاهین شهر (گلدیس ،هشت بهشت، شهرک میلاد،پردیس) و مسیرهای اصلی حبیب آباد، گز، خورزوق( داخل محدوده های ذکر شده و همگی به سمت نیروگاه)

شهرستان خمینی‌شهر : مسیرهای امیرکبیر، توحید، منظریه، کهندژ (داخل محدوده های ذکر شده و همگی به سمت نیروگاه)

شهرستان نجف‌آباد : نجف‌آباد، یزدانشهر، ویلاشهر (داخل محدوده های ذکر شده و همگی به سمت نیروگاه)

– هر یک از متقاضیان فقط در یک رشته شغلی می توانند ثبت نام و در آزمون مربوطه شرکت نمایند.

– نحوه ثبت نام، صرفاً از طریق اینترنت انجام می گیرد.

ثبت نام و مدارک مورد نیاز:

۱- داوطلبین می‌توانند تنها در یک رشته شغلی ثبت‌نام کنند.

۲- زمان شروع و پایان ثبت‌نام در صفحه اول سامانه ثبت شده است.

۳- داوطلبین می‌بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۴- اسکن صفحه اول شناسنامه، صفحه توضیحات شناسنامه(در صورت درج توضیحات در آن)، پشت و روی کارت ملی و مدرک تحصیلی جهت ثبت‌نام در سامانه مورد نیاز می‌باشد.

۵- هزینه شرکت در ازمون، مبلغ ۴۰۰۰۰۰ ریال می باشد که در زمان ثبت‌نام، از طریق درگاه اینترنتی و به صورت آنلاین اخذ خواهد شد و تنها داوطلبانی که وجه خود را از این طریق پرداخت نموده باشند، امکان ورود به فرآیند ثبت‌نام را خواهند داشت.

۶- زمان دریافت کارت ورود به جلسه بر روی صفحه اول سامانه اطلاع رسانی خواهد گردید.

۷- زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج خواهد گردید.

مواد آزمون تخصصی

مواد آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی می‌باشد.

بخش عمومی شامل زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک، کامپیوتر، شیمی عمومی، هوش و استعداد تحصیلی

بخش تخصصی برای هر رشته تحصیلی شامل :

اپراتور بهره برداری(مکانیک) : ترمودینامیک ،مکانیک سیالات ،استاتیک ،مقاومت مصالح ، انتقال حرارت

اپراتور بهره برداری(الکتریک و ابزاردقیق) : مبانی برق صنعتی ،مدارهای الکتریکی ،اندازه گیری الکتریکی ،مدارهای فرمان ،سیستمهای قدرت ،الکترونیک عمومی و صنعتی

اپراتور شیمی : شیمی تجزیه ،شیمی آلی ،شیمی معدنی ،شیمی فیزیک ،ترمودینامیک ،انتقال حرارت، سیالات

اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای معرفی به گزینش، چند روز پس از آزمون در سامانه شرکت اعلام خواهد شد.

تذکرات

در هریک از مراحل جذب ، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد ، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد وحتی در صورت اشتغال به کار از ادامه خدمت وی جلوگیری بعمل خواهد آمد.

برنامه زمان‌بندی آزمون:

۱٫ ثبت نام آزمون: از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۳ مردادماه ۱۳۹۷ تا پایان روز پنجشنبه ۲۵ مردادماه ۱۳۹۷

۲٫ ویرایش اطلاعات: از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۰ مردادماه ۱۳۹۷ تا پایان روز یکشنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۷

۳٫ دریافت کارت ورود به جلسه: از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۲ شهریورماه ۱۳۹۷ تا پایان روز پنجشنبه ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۷ از طریق سامانه ثبت نام

۴٫ برگزاری آزمون: روز جمعه ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۷ (زمان دقیق و مکان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج خواهد گردید)

تذکرات بسیار مهم:

۱-در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام درخصوص ثبت نام در این سامانه، لطفاً فقط و فقط از طریق ایمیل empsazmoon1397@gmail.com و با ذکر دقیق و کامل مشخصات فردی(نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره تلفن همراه) و مشکل ایجاد شده، پیام ارسال فرمایید تا حداکثر ظرف ۲۴ ساعت، از طریق همان ایمیل، جواب خود را دریافت نمایید.

۲-چنانچه در هر مرحله از مراحل ثبت نام محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود .

۳-داوطلبینی که به هر دلیل، سابقه کد رهگیری و اطلاعات ثبت‌نامی خود را ندارند، از دکمه «نمایش مجدد اطلاعات و کد رهگیری» در پایین همین صفحه استفاده نمایند.

۴- هزینه شرکت در ازمون، مبلغ ۴۰۰۰۰۰ ریال می باشد که داوطلبین می‌بایست قبل از اقدام به ثبت‌نام و از طریق دکمه «خرید کارت شرکت در آزمون» در پایین همین صفحه، نسبت به پرداخت آن از طریق درگاه الکترونیک اقدام نمایند.

مراحل ثبت‌نام(حتماً قبل از ثبت‌نام، به طور کامل مطالعه شود)

۱٫ مطالعه دقیق و کامل شرایط و ضوابط آزمون : ابتدا لازم و ضروری است که کلیه شرایط و ضوابط شرکت در آزمون را از بخش «شرایط و ضوابط» همین سامانه مطالعه نموده وفقط در صورتی که از انطباق شرایط و ضوابط آزمون با شرایط اختصاصی خودتان اطمینان حاصل کردید، اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایید.

۲٫ خرید کارت ثبت‌نام در آزمون : پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون، با کلیک کردن بر روی دکمه «خرید کارت ثبت‌نام» در پایین همین صفحه و سپس کلیک کردن بر روی دکمه «آزمون استخدامی شرکت مدیریت تولید برق شهید منتظری» اقدام به خرید کارت ثبت‌نام نمایید. چون پرداخت وجه ثبت‌نام از طریق درگاه پرداخت الکترونیک صورت می‌گیرد، به همراه داشتن کارت بانکی با قابلیت خرید اینترنتی، ضروری می‌باشد. در پایان عملیات بانکی، سامانه خرید کارت، به شما یک کد ثبت‌نام دوازده رقمی ارائه می‌دهد که برای ثبت‌نام می‌بایست از این کد استفاده نمایید.

تبصره ۱: در صورت کسر وجه از کارت بانکی شما و عدم تحویل کد ۱۲ رقمی توسط سامانه، حتماً قبل از هرگونه اقدام، از طریق پست الکترونیک empsazmoon1397@gmail.com مراتب را با ذکر مشخصات فردی و تلفن همراه خود، با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی(حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال ایمیل از طرف شما) نتیجه به شما اعلام گردد.

تبصره ۲: در صورت عدم رعایت موارد مندرج در تبصره ۱، و خرید دوباره کارت ثبت‌نام، امکان برگشت وجه واریزی وجود نداشته و به هیچ عنوان به تقاضای داوطلب در این مورد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۳٫ شروع فرآیند ثبت‌نام : پس از خرید موفق کارت ثبت‌نام و دریافت کد دوازده رقمی، با استفاده از دکمه «شروع فرآیند ثبت‌نام» از پایین همین صفحه، اقدام به ثبت‌نام نمایید. برای انجام این مرحله نیاز به اسکن عکس پرسنی و مدارک موجود در بخش شوایط و ضوابط آزمون می‌باشد. پس از بارگذاری عکس و مدارک مورد نیاز، در صفحه دریافت اطلاعات شخصی داوطلبان، کلیه اطلاعات فردی خود را به دقت وارد نموده و سپس با تایید اطلاعات، سامانه کد رهگیری به شما ارائه می‌نماید. دقت فرمایید تا قبل از دریافت کد رهگیری، هنوز ثبت‌نام شما به پایان نرسیده و امکان شرکت در آزمون نخواهید داشت.

 

لینک ثبت نام


وب سایت: www.empsazmoon.ir