تاریخ درج: یک شنبه 29 آذر 1394
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی : محدودیتی وجود ندارد
محل استخدام: سراسری
تاریخ انقضا: چهارشنبه 9 دی 1394
استخدام  نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سال 94 -  نحوه تحویل مدارک

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور : معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه‌ای نحوه تحویل مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال ۹۴ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات در اطلاعیه‌ای با اشاره به تحویل مدارک داوطلبان دعوت شده به گزینش آزمون استخدامی سال ۹۴ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آورده است: «به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۴ نهاد کتابخانه‌ها که در کارنامه آزمون آنها عبارت “دعوت به گزینش” درج شده است می‌رساند، ضروریست مدارک ذکر شده در ادامه این اطلاعیه را شخصاً از تاریخ ۹۴/۰۹/۳۰ لغایت ۹۴/۱۰/۰۹ به واحد حراست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مورد تقاضای خود برای استخدام تحویل دهند.»
طبق این اطلاعیه، مدارک مورد نیاز اعلام شده عبارتند از:
۱) اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه
۲) اصل کارت‌ ملی و کپی از دو طرف آن
۳) اصل و کپی مدرک فراغت از تحصیل و یا گواهی‌موقت
۴) اصل و کپی کارت پایان‌خدمت و یا گواهی‌ معافیت قانونی دائم برای آقایان
۵) چهار قطعه عکس ۴×۳ جدید و پشت نویسی‌شده
۶) گواهی معتبر مبنی بر ایثارگری برای داوطلبانی که بر اساس سهمیه ایثارگران دعوت به گزینش شده‌اند.
۷) گواهی معتبر حضور در جبهه‌های حق علیه باطل که مبنی بر حداقل شش ماه حضور داوطلبانه خود داوطلب یا همسر و یا والدین وی در جبهه باشد، برای داوطلبانی که بر اساس سهمه رزمندگان دعوت به گزینش شده‌‍اند.
۸) گواهی معتبر سابقه کار برای داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲به خدمت اشتغال داشته‌اند و به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها به حداکثر سن آنها افزوده شده است.
۹) مدارک معتبر مربوط به تأیید بومی بودن (برای آقایان در سطح استان مورد تقاضا برای خدمت و برای خانم‌ها در سطح شهرستان مورد تقاضا برای خدمت) که می‌بایست شامل یکی از موارد ذیل باشد:
الف ـ اصل و کپی شناسنامه داوطلب یا همسر وی برای داوطلبانی که شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان مورد تقاضا برای استخدام یکی است.
ب ـ برای داوطلبانی که همسر یا فرزند کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) هستند و شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین یا همسر داوطلب با شهرستان یا استان مورد تقاضا برای استخدام یکی ‌باشد، می‌بایست گواهی معتبر از سازمان یا ارگانی که همسر داوطلب یا والدین داوطلب در آن مشغول به خدمت هستند و یا از آن بازنشسته شده‌اند، ارائه شود.
ج ـ گواهی معتبر مبنی بر تحصیل داوطلب در استان و یا شهرستان محل تقاضا برای داوطلبانی که حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) خود را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان مورد تقاضا برای استخدام طی کرده‌اند.
د ـ گواهی معتبر در خصوص پرداخت بیمه به مدت حداقل چهار سال، برای داوطلبانی که خود داوطلب یا پدر یا مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان مورد تقاضا برای استخدام را دارند.
معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات در پایان این اطلاعیه خاطرنشان کرده است:‌ «لازم به ذکر است در صورت ناقص بودن مدارک تحویلی و یا هرگونه مغایرت مدارک با مفاد مندرج در آگهی استخدام نهاد، دعوت به گزینش داوطلب کان لم یکن تلقی خواهد شد.»
گفتنی است نتایج آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ نهاد کتابخانه‌‎های عمومی کشور اواسط آبان‌ماه گذشته از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد.
لازم به یادآوری است، هرگونه اطلاع‌رسانی در این خصوص تنها از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می‌شود.

 


 

آگهی 1394/08/13     استخدام  نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سال 94 - اعلام نتایج آزمون استخدامی

 

با تشكر از صبر و تلاش همه شركت كنندگان در آزمون استخدامي سال 1394 نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، ذكر موارد ذيل را ضروري مي داند:

1- در هر شهرستان يك و نيم برابر ظرفيت پذيرش آن شهرستان براساس بالاترين نمرات در شهرستان و با لحاظ كردن موارد ذكر شده در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها، دعوت به گزينش شده اند.

2-براي آن دسته از داوطلبان متقاضي استفاده از امتيازات كتابداران انجمني، روستايي و كاركنان قراردادي نهاد كه حائز شرايط مندرج در بند 6 بخش شرايط اختصاصي استخدام در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها بوده اند و رابطه استخدامي آنها به تاييد معاونت اداري و مالي نهاد رسيده است، ضرايب مربوطه براساس بند مذكور اعمال و سپس رتبه داوطلب در شهرستان مورد تقاضا براي خدمت مشخص شده است.

3-سهميه ايثارگران و رزمندگان براساس بندهاي يك و دو بخش امتيازات و سهميه هاي قانوني مندرج در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها و قوانين مربوطه اعمال شده است.

4-دعوت به گزينش به منزله قبولي در آزمون نبوده و نتيجه نهايي آزمون پس از طي مراحل گزينش مشخص  مي شود.

5- زمان و مراحل گزينش از طريق پورتال نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور به آدرس www.iranpl.ir اعلام مي شود.

6- آن دسته از داوطلباني كه در رابطه با  نمره هر درس و يا نمره كل آزمون خود سوالي دارند، مي توانند حداكثر تا 20 روز پس از اعلام نتايج آزمون، با مراجعه به سامانه رسيدگي به شكايات آزمون 94 به آدرس اينترنتي shekayat94.iranpl.ir (سامانه اينترنتي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور) تقاضاي خود را ثبت نمايد. لازم به ذكر است كه شكايات ارسالي پس از تاريخ مذكور به هيچ عنوان بررسي نمي شوند.

 

لینک اعلام نتایج

 


آگهی 1394/07/29

 زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نتایج آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ نهاد، نیمه اول آبان ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.
استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد. بر اساس نیاز اعلام شده، ۳۶۸ تن از میان بیش از ۳ هزار داوطلب شرکت کننده در این آزمون، پس از طی مراحل قانونی گزینش به عنوان کتابدار مشغول به کار خواهند شد.
هر گونه اطلاع رسانی در این خصوص تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور انجام می شود.

 


آگهی 1394/03/16

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای، از انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه ای ضمن اعلام زمان انتشار دفترچه حاوی اطلاعات شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 1394، از متقاضیان شرکت در این آزمون دعوت کرد تا برای دریافت و مطالعه این دفترچه راهنما، به پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به نشانی www.iranpl.ir مراجعه کنند.

این معاونت در ادامه اطلاعیه خود، خاطرنشان کرده است: با همکاری اداره کل فناوری اطلاعات نهاد نیز سامانه ای برای پاسخ به پرسش‌های داوطلبان از تاریخ هجدهم خرداد ماه به نشانیFAQ.iranpl.ir آماده پاسخگویی به ابهامات و سوالات احتمالی متقاضیان شرکت در این آزمون خواهد بود.

معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در پایان این اطلاعیه یادآور شده: ثبت نام داوطلبان حائز شرایط شرکت در آزمون استخدامی 94 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تاریخ چهاردهم تیر ماه در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org  آغاز می شود.

گفتنی است، استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می شود.

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور سال 94


وب سایت: www.iranpl.ir