تاریخ درج: سه شنبه 14 مهر 1394
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: برنامه نویس , مهندس کامپیوتر , مهندس فناوری اطلاعات
محل استخدام: تهران
تاریخ انقضا: چهارشنبه 29 مهر 1394
استخدام در تبلیغات کلیکی  ای‌نتورک

ای نتورک جهت تکمیل کادر خود به افراد متخصص با شرایط زیر نیاز دارد :

 

  •  (متخصص ارتباط با مشتری)

ای‌نتورک شرکتی مشتری محور است. به همین جهت، بخش ارتباط با مشتری از کلیدی‌ترین بخش‌های شرکت محسوب می‌شود. افرادی که در این بخش مشغول به کار می‌شوند باید علاوه بر توانایی‌های گفتاری، تسلط نسبی بر زبان انگلیسی داشته باشند. همچنین این افراد باید باهوش، جزئی‌نگر و دقیق باشند. ارائه گزارش‌های منظم به مدیر بخش، یکی از مهم‌ترین وظایف در این شغل است. از سایر فاکتورهای اساسی می‌توان به پوشش، طرز برخورد، صبر و متانت اشاره کرد.

 

  • Junior Social Media Expert (متخصص شبکه های اجتماعی)

وظیفه متخصص رسانه‌هایاجتماعی، مدیریت و ارتقا رسانه‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف، آنالیز و اندازه‌گیری شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) آن‌ها ست. این فرد باید بتواند conversation ها را در شبکه‌های اجتماعی مانیتور کند. همچنین قدرت مستندسازی (documentation) و ارائه (presentation) را داشته باشد و به صورت مداوم تمامی محتوای تولیدی شرکت، از جمله خبرنامه‌ها و اخبار را برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی دنبال کند. تسلط کامل به زبان فارسی و انگلیسی از نیازهای این شخص به شمار می آید.

 

  • HTML, CSS, Junior Designer (طراح HTML, CSS)

درک کامل از HTML‌ ،CSS و آشنایی با jQuery و JavaScript، تضمین کیفیت کار، توانایی پیدا کردن و رفع مشکل کدها، اولویت بندی و انجام وظایف محوله از کلیدی‌ترین نیازهای این فرد است. همچنین تسلط نسبی به زبان انگلیسی از نیازهای این نقش است.

 

  • BI Expert (متخصص هوش تجاری)

مهارت در SQL در بیش از یک(Oracle، PostgreSQL، MySQL، DBMS…) اصلی‌ترین نیاز این شغل است. این شغل، برای افرادی مناسب است که به کار با داده‌های بزرگ (big data) علاقه‌مند هستند. همچنین شخص مذکور باید به زبان انگلیسی مسلط باشد.


وب سایت: www.anetwork.ir