تاریخ درج: پنج شنبه 21 بهمن 1395
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی : محدودیتی وجود ندارد
محل استخدام: سراسری
تاریخ انقضا: پنج شنبه 28 بهمن 1395
استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور - زمان مراجعه پذیرفته شدگان

 پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/7/8، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 به آدرس و نشانی اینترنتی Http://dastyar.karmandiran.ir  مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک کنید


اطلاعیه 1 مهر : زمان انجام مصاحبه

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ 94/12/21، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه 95/7/5 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


اطلاعیه 18 خرداد : اعلام نتیجه اولیه آزمون دستیاران دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۴

داوطلبان می توانند برای مشاهده و دریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

 

برای مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید

 


 اطلاعیه سازمان سنجش درباره تمدید مهلت ثبت نام و برخی شغل محلهای جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

پیرو اطلاعیه مورخ ۰۴/۱۱/۹۴ و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۴، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون مذکور می‌رساند، با توجه به اعلام سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، اصلاحاتی در برخی از شغل محلها و همچنین تعدادی شغل محل جدید علاوه بر شغل محلهای مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام به شرح ذیل ارائه می‌گردد. لذا با عنایت به مراتب فوق و به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۴/۱۱/۱۱) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۱۵ نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. بنابراین کلیه متقاضیان ضرورت دارد که تا مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین مندرجات این اطلاعیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
 
الف) تغییرات و اصلاحات در شغل محل ها:
۱- اصلاحات مربوط به شغل محلهای سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری:
– ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۱۵۹ (خوشه اموراقتصادی کد ۲۳۷۳) مندرج درصفحه۱۸، از ۲ به۱ نفر اصلاح می گردد.
– ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۱۶۴(خوشه امور حقوقی کد ۲۳۶۵) مندرج در صفحه ۲۱، از ۱ به ۴ نفر اصلاح شده و رشته تحصیلی حقوق عمومی کد ۳۱۶۸۶ و رشته تحصیلی حقوق خصوصی کد ۳۰۴۳۱ به رشته‌های تحصیلی مجاز این شغل محل اضافه می گردد.
– ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۱۶۷ (خوشه انرژی هسته‌ای ۱ کد ۲۴۱۵) مندرج در صفحه ۲۴، از ۱۷ به ۶ نفر اصلاح شده و همچنین رشته تحصیلی فیزیک هسته ای کد ۳۰۹۶۹ به رشته های تحصیلی مجاز این شغل محل اضافه می گردد.
– ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۱۶۸ (خوشه انرژی هسته‌ای ۲ کد ۲۴۱۶) مندرج در صفحه ۲۴، از ۴ به ۲ نفر اصلاح می‌گردد.
– ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۱۶۶ (خوشه امور منابع انسانی و تحول اداری کد ۲۴۱۴)، مندرج در صفحه ۱۷، از ۲ به ۳ نفر اصلاح شده و رشته تحصیلی مدیریت استراتژیک کد ۳۱۰۲۳ به رشته‌های تحصیلی مجازاین شغل محل اضافه می‌گردد.
۲- اصلاحات مربوط به شغل محلهای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
– ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۳۲۰ (خوشه امورپژوهشی کد ۲۴۰۵) مندرج در صفحه ۱۹، از ۱۲ به ۱۰ نفر اصلاح می‌گردد.
–  ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۳۱۸ (خوشه امورفناوری اطلاعات کد ۲۳۶۴) مندرج در صفحه ۲۰، از ۴ به ۲ نفر اصلاح می‌گردد.
– در شغل محل ۱۰۳۱۷ (خوشه امور آمار کد ۲۳۶۲) مندرج در صفحه ۲۰، نام دستگاه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سازمان سنجش آموزش کشور اصلاح می گردد.
۳- ظرفیت پذیرش در شغل محل۱۰۲۷۰ (خوشه اموراقتصادی کد۲۳۷۳) مربوط به وزارت امور اقتصادی و دارایی مندرج در صفحه ۱۸، از ۲۱ به ۱۵ نفر اصلاح می‌گردد.
۴- ظرفیت پذیرش کدشغل محل ۱۰۱۵۶ (خوشه اموربیمه کد ۲۳۷۴) مربوط به بیمه مرکزی ایران مندرج در صفحه ۱۹، از ۷ به ۱ نفر کاهش یافته و محل خدمت آن از آذربایجان شرقی- تبریز به تهران – تهران اصلاح شده و همچنین رشته تحصیلی مدیریت مالی گرایش بیمه کد ۳۲۲۳۸ به رشته‌های تحصیلی مجاز این شغل محل (اموربیمه کد ۲۳۷۴) اضافه می‌گردد.
۵- ظرفیت پذیرش کد شغل محل ۱۰۳۰۶ (خوشه امور حقوقی کد۲۳۶۵) مربوط به وزارت دادگستری مندرج در صفحه ۲۱، از ۱۴ به ۷ نفر اصلاح می گردد.
۶- رشته تحصیلی مدیریت شهری با کد ۳۱۰۶۲ به رشته‌های تحصیلی مجاز خوشه شغلی امور شهری و روستایی (کد ۲۳۷۹) مندرج در صفحه ۱۴ اضافه می گردد.

خبر 12 بهمن 94 :تمدید مهلت ثبت نام در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

 مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام تمدید فرصت ثبت نام در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی از افزایش ظرفیت پذیرش خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فرصت شرکت در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور تا پنجشنبه ۱۵ بهمن تمدید شد.
وی افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای شرکت در این آزمون برای کسانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۵ بهمن تمدید می شود و داوطلبانی که هم پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند در این مهلت نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: اطلاعیه اصلاحات و افزایش ظرفیت پذیرش در کد شغل محل های جدید امروز در سایت سازمان سنجش منتشر می شود و پس از آن افراد می توانند با توجه به اطلاعیه مورد نظر فرم ثبت نامی خود را در صورت نیاز اصلاح کنند.
وی یادآور شد: تاکنون ۳ هزار و ۳۰۰ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند گه داوطلبان پس از برگزاری آزمون کتبی و طی مراحل مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می شوند.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: دفترچه ثبت نام برای شرکت در این آزمون استخدامی دستیاران ستادی همزمان با شروع ثبت نام از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور در روز جمعه ۲۱ اسفندماه در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود و داوطلبان از روز ۱۷ اسفند می توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.


خبر 7 بهمن 94 :اعلام ظرفیت پذیرش در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ظرفیت پذیرش در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور را اعلام کرد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون ۴۸۴ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند و  ۹۱۳ نفر متقاضی واجد شرایط در نهایت پس از مصاحبه های استخدام و گزینش به صورت پیمانی استخدام می شوند.
وی افزود: ثبت نام برای شرکت در این آزمون استخدامی دستیاران ستادی تا ۱۲ بهمن از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: دفترچه ثبت نام برای شرکت در این آزمون استخدامی دستیاران ستادی همزمان با شروع ثبت نام از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.
توکلی خاطرنشان کرد: این آزمون در روزجمعه ۲۱ اسفندماه در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود و داوطلبان از روز ۱۷ اسفند می توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. 


ثبت نام آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 94 آغاز شد

داوطلبان می بایستی شرایط اختصاصی ذیل را دارا باشند:

1- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل معدل 16 و یا مدرک تحصیلی دکتری

2- تسلط به زبان انگلیسی.

3- دارا بودن رتبه کشوری کمتر از 5000 در گروه ریاضی فیزیک و علوم تجربی و کمتر از 2000 برای سایر گروه های آزمایشی در کنکور سراسری که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار گردیده است.

4- مرتبط بودن رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته تحصیلی دکتری برای داوطلبانیکه دارای مدرک تحصیلی دکتری می باشند 

مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز دوشنبه 5 بهمن ماه 1394 لغايت روز دوشنبه 12 بهمن ماه 1394 مي باشد

زمان برگزاری آزمون : 21 اسفند ماه 1394 می باشد

 

 دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

 

لینک ثبت نام آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

دفترچه راهنماي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفندماه سال 1394


خبر 4 بهمن 94 : ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سال 94 دستیاران ستادی فردا آغاز می شود

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در اولین آزمون استخدامی متمرکز سال 94 دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور از بعد از ظهر فردا دوشنبه 5 بهمن ماه 94 از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و در روز دوشنبه 12 بهمن‌ماه پایان می‌پذیرد.
 
وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با شروع ثبت نام از بعد از ظهر فردا پنجم بهمن بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
 
توکلی در پایان گفت: کلیه داوطلبان علاقمند به ثبت نام ضرورت دارد با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. 

گفتنی است؛  این آزمون در روز جمعه 21 اسفند ماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد


تغيير زمان ثبت نام آزمون دستياري سال 94

پيرو اطلاعيه مورخ 94/10/9، به منظور فراهم كردن فرصت مطالعه دفترچه‌‌هاي آزمونهاي استخدامي «مشترك فراگير دستگاه‌هاي اجرايي» و «دستياران ستادي دستگاه‌هاي اجرايي كشور» و امكان انتخاب مناسب تر از بين فرصت هاي شغلي اعلام شده و تسهيل در امر ثبت نام از داوطلبان براساس شرايط تعيين شده در هريك از دفترچه هاي مذكور به اطلاع مي‌رساند: زمان شروع ثبت‌نام از داوطلبان آزمون استخدامي « دستياران ستادي دستگاه‌هاي اجرايي كشور» متعاقباً پس از پايان مهلت ثبت نام آزمون استخدامي«مشترك فراگير دستگاه‌هاي اجرايي كشور» اعلام و ثبت‌نام از داوطلبان واجد شرايط در زمان تعيين شده انجام خواهد پذيرفت.

سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور

 

 دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی


خبر 22 دی ماه 1394 -  آغاز ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی از امروز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام اولين آزمون‌ استخدامی دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی،ساعت 20 امروز سه شنبه 22 دی ماه آغاز می‌شود.
حسین توکلی،مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی میزان،ثبت نام برای شرکت در اولین آزمون استخدامی متمرکز دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (شامل 84 دستگاه اجرایی) سال 94 از ساعت 20 امروز سه شنبه 22 دی 94 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز دوشنبه 28 دی ماه 94 پایان می‌پذیرد.
توکلی افزود: دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در این آزمون همزمان با آغاز ثبت نام  داوطلبان، بر روی سایت قرار می‌گیرد. داوطلبان علاقمند ضرورت دارد با مراجعه به سایت سنجش و مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: اولین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستياران ستادی دستگاه‌های اجرايی در سال 94 با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می‌شود. همچنین کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط در روز سه شنبه 18 اسفند 94 برای مشاهده و مدیریت بر روی سایت قرار می‌گیرد.

به گفته توکلی بر اساس زمان پیش بینی شده این آزمون جمعه 21 اسفند 94 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.
ثبت‌نام بیش از پنج هزار داوطلب در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌ها اجرایی کشور تاکنون
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین گفت: تا ساعت 8 صبح امروز، سه شنبه22 دی، 5 هزار و 83 نفر برای دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌ها اجرایی کشور ثبت نام نموده اند.

خبر 22 دی ماه 1394 - دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی چه کسانی هستند؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این مطلب که ثبت نام اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی،ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ دی ماه آغاز می‌شود، گفت: دستیاران ستادی افرادی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا بوده و به عنوان مشاوران مدیران کل در دستگاه‌های اجرایی به اشتغال می پردازند.


 اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص ثبت‌نام‌ و شركت در‌ دومين آزمون‌ استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي و اولين آزمون‌ استخدامي دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور در سال 1394

 بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل ۱۸ دستگاه) و اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی (شامل ۸۴ دستگاه) که با نظارت سازمان  مدیریت وبرنامه ریزی کشور در سال ۱۳۹۴ برگزار خواهدشد می‌رساند:

الف) دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی:

ثبت نام از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۰ آغاز و تا روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۶ ادامه می‌یابد. دفترچه راهنمای  ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۰ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان واجد شرایط ضرورت دارد با مطالعه شرایط و ضوابط مندرج این دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

ب) اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی:

ثبت نام از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۲ آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۸ ادامه می‌یابد. دفترچه راهنمای  ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۲ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان واجد شرایط ضرورت دارد با مطالعه شرایط و ضوابط مندرج این دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

لازم به توضیح است برگزاری آزمون برای داوطلبان آزمونهای فوق در صبح و بعدازظهر روز جمعه مورخ ۹۴/۱۲/۲۱ انجام خواهد شد.

تذکر مهم :باتوجه به اینکه شرایط شرکت کنندگا ن، دسته بندی مشاغل، مواد آزمون و…دردوآزمون مذکور متفاوت از یکدیگر می باشند، لذا اکیداً به داوطلبان توصیه می شود، قبل از ثبت نام مطالب دفترچه هارابه طور جداگانه به دقت مطالعه  کنند.

 

 دانلود نمونه سوالات عمومی استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی


خبر 20 دی ماه 1394 - ثبت‌نام آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی از سه شنبه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی «شامل ۸۴ دستگاه» از روز سه‌شنبه ۲۲ دی‌ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در روز دوشنبه ۲۸ دی‌ماه پایان می‌پذیرد.
حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام خبر فوق افزود: دفترچه راهنمای ثبت‌نام از روز سه‌شنبه همزمان با آغاز فرآیند ثبت‌نام روی سایت سازمان قرار می‌گیرد و داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما، در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه آزمون مذکور با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار می‌شود، گفت: اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی در روز جمعه ۲۱ اسفندماه ۹۴ برگزار می‌شود.


وب سایت: www.sanjesh.org