شركت فولاد غدیر نی­ ریز (سهامی خاص) به منظور تامين سرمايه انساني مورد نياز خود از ميان واجدين شرايط در مقاطع تحصيلي فوق ديپلم و لیسانس از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه تخصصي و روان شناختی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون كار و تامين اجتماعي اقدام به جذب نيرو) روزكار/نوبت­كار) مي­نمايد.

شرايط عمومي

  1. تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
  2.  تدين به دين اسلام يا يکي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسی
  3.  نداشتن سوء پيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد
  4.  عدم اعتياد به مواد مخدر به تأييد مراجع ذيصلاح
  5. داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي دائمي يا معافيت دائم  غیر پزشکی (متقاضیان دارای کارت معافیت پزشکی صرفا در رشته های مالی و اداری اجازه شرکت درآزمون را داشته و در صورت تائید طب کار اجازه اشتغال به کار خواهند داشت.)
  6. داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و روحي برای انجام فعاليتهاي شغلي
  7. داشتن حداقل 20 سال تمام شمسي تا پایان مهلت زمان ثبت نام

 

شرايط اختصاصي

  1.  داشتن شرايط و مدرک تحصيلي مطابق با مفاد مندرج در اين آگهي
  2. دارا بودن حداقل معدل كل 13 برای کلیه داوطلبين
  3. حداکثر سن 26 سال تمام برای متقاضیان فوق دیپلم و حداکثر 30 سال برای لیسانس و بالاتر، تا پایان مهلت ثبت نام

 

تسهيلات سني

*تبصره 1- مدت خدمت نظام وظيفه انجام شده به حداكثر سن اضافه مي­شود.

*تبصره 2- متقاضيان بومی كه در شركت­هاي پيمانکاري طرح فولاد  نی­ریز اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه در شركت فولاد غدیر نی­ ریز (به شرط پرداخت حق بيمه) تا سقف 5 سال به حداكثر شرط سني اعلام شده اضافه می­شود. اين دسته از داوطلبين مي­بايست گواهی تأييد سابقه فعاليت در شركت­هاي پيمانکار را  از اداره تامین اجتماعی شهرستان  تحويل و به همراه ساير مدارک در روز مصاحبه تخصصی به همراه داشته باشند.

4. متقاضيان مشاغل تکنسین و اپراتور و متصدی می بایست بومي استان فارس باشند.

*تبصره- متقاضي بومي به متقاضياني اطلاق می­شود كه داراي حداقل يکي از شرايط زير باشند:

الف: محل تولد يا صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی يکي از شهرهاي تابع استان فارس باشد .

ب: حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي) ابتدايي، راهنمايي ، دبيرستان، دانشگاه) داوطلب در يکي از شهرستان­هاي تابعه استان فارس طي شده باشد.

ج: پرداخت حداقل 5 سال حق بیمه در یکی از شهرهای تابع استان فارس توسط داوطلب یا والدین یا همسر در 5 سال گذشته.

5. محل خدمت کلیه پذیرفته­ شدگان در شرکت فولاد غدیر نی­ریز واقع در استان فارس کیلومتر 50 جاده نی­ریز – سیرجان می­باشد.

 

مدارک مورد نياز :

1.     تکميل فرم اينترنتي تقاضاي ثبت­نام كه مي­بايست با دقت تکميل شود

2.     اسکن آخرين مدرک تحصيلي منطبق با شرايط آگهي استخدام

3.     اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضيحات، اسکن صفحه توضيحات نيز ضميمه شود.)

4.     اسکن پشت و روي كارت ملی

5.     اسکن پشت و روي كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم

*توضیح: لازم به يادآوري است كه تاريخ صدور مدرک تحصيلي و كارت پايان خدمت يا معافيت ميبايست قبل از تاريخ اتمام مهلت ثبت­نام در آزمون باشد.

6.   اسکن عکس 4*3 جدید (با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت­نام)

7.  پرداخت الکترونيکي مبلغ 350000 ريال) معادل سي و پنج هزار تومان) به منظور ثبت­نام از طريق سامانه ثبت­نام

*تذكر: امکان عودت وجه ثبت­نام واريز شده به هيچ وجه وجود نخواهد داشت.

 

نحوه ثبت­ نام و مهلت آن :

       1متقاضیان واجد شرایط، می­بایست از روز شنبه مورخ 1395/07/10  تا پایان روز سه شنبه مورخ 1395/07/22 به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir  مراجعه و نسبت به ثبت­نام اقدام نمايند.

       2. لازم است متقاضيان قبل از مراجعه به سامانه ثبت­نام، نسبت به تهيه مدارک مورد نياز اقدام نمايند.

 

زمان توزيع كارت و آزمون

برای اطلاع از زمان اخذ كارت ورود به جلسه آزمون به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمائید.

*تذكر: محل برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه شهرستان شیراز می باشد.

*تذكر: همراه داشتن شناسنامه عکس­دار يا كارت ملي در روز آزمون الزامي مي­باشد.

*تذكر بسيار مهم: متقاضيان ميبايست در طول فرآيند جذب برای آگاهي از اطلاعيه­ ها و نتايج مراحل مختلف، به صورت مستمر به وب­سايت  azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمایند. عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئيات آزمون، موجب هيچگونه حقي براي وي نمي­گردد.

 

توضيحات فرآيند استخدام

1.آزمون كتبي: شامل آزمون علمي مي­شود. سوالات علمي با توجه به ماهيت هر رشته  تخصصی مي­باشد.

2.آزمون مصاحبه تخصصي و روان شناختی:  نفرات برتر در آزمون كتبي  به میزان 3 برابر ظرفیت به اين مرحله راه پيدا مي­كنند. اين مرحله شامل مصاحبه فني-تخصصي و روانشناختی در ارتباط با رشته شغلی انتخاب شده مي­باشد،  

3.طب کار: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتياز نهايي متقاضيان )با احتساب ضريب وزني هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعيه استخدامي ، جهت انجام معاينات طب کار دعوت خواهند شد.

4.تشکیل پرونده: تشکيل پرونده (شامل استعلام مدارک ارائه شده، آزمايش عدم اعتياد به مواد مخدر، عدم سوء پيشينه و ...) براي تاييدشدگان مرحله قبل انجام می پذیرد.

5.شروع به كار: در صورت موفقيت­آميز بودن نتايج مراحل قبل، جهت عقد قرارداد استخدام آزمایشی و شروع آموزش­هاي توجيهي در داخل و خارج از شركت از پذیرفته شدگان دعوت به عمل خواهد آمد؛ عقد قرارداد استخدامی منوط به طی موفقیت آمیز دوره آموزشی خواهد بود و عناوین شغلی مربوطه نیز بعد از اتمام دوره مذکور تخصیص خواهد یافت.

*تذكر مهم: از پذيرفته شدگان نهايي به صورت تدريجي و بر حسب نياز شركت برای شروع به كار دعوت به عمل خواهد آمد.

 

تذكرات آگهی

1. ایثارگران از امتیازات مندرج در قانون مربوط برخوردار می باشند.

2.بخشی از نیازهای استخدامی اعلام شده از طریق مصاحبه با شاغلینی که 5 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری طرح فولاد نی ریز داشته اند، به شرط داشتن سابقه بیمه در طرح فولاد نی ریز، تامین خواهد شد.

3. با توجه به استعلام مدرک تحصيلي از مراجع ذيصلاح به تقاضاي داوطلبان داراي مدرک تحصيلي نامعتبر و همچنين مدارک معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد.

4.كليه مدارک و مستندات مورد نياز اعلام شده در اين اطلاعيه، با تکيه بر اصل اعتماد و صداقت، ملاک عمل قرار مي­گيرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به كار از ادامه اشتغال وي جلوگيري و قرارداد وي فسخ خواهد گرديد.

5.هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، شرایط اعلام شده ، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند

6.شركت­كنندگان مقاطع فوق­ديپلم در زمان آزمون صرفاً بايد داراي مدرک سطح مقطع مربوطه باشند.

متقاصیان مشاغل کارشناسی و سرپرستی می توانند با وجود داشتن مدرک بالاتر در اين سطح ثبت­نام كنند اما ملاک شرکت فولاد غدیر نی ریز در پذیرش نیروهای متقاضی صرفا مدرک لیسانس بوده و هیچ گونه تعهدی مبنی بر پذیرش مدارک بالاتر در زمان برگزاری آزمون و یا در زمان اشتغال بکار نخواهد داشت.

7.مواد آزمون كتبي علمي شامل دروس عمومي) زبان انگليسي، دانش كامپيوتر، ادبيات فارسي و هوش و استعداد تحصيلي) به ميزان 40 سوال و دروس تخصصي) سوالات تخصصي هر رشته) به  ميزان 60 سوال مي­باشد. ضمناً آزمون داراي نمره منفي و بصورت چهارگزينه­اي خواهد بود.

8. شركت فاقد منازل مسکوني، خوابگاه و بوده و تعهدي در قبال اسکان مستخدمین نخواهد داشت، سرویس ایاب و ذهاب عمومی تنها برای تردد در مسیرهای سایت به نی ریز و قطرویه می باشد، شرکت برای مسیرهای دیگر تعهدی ندارد.

9.معاينات طب کار  و مصاحبه روان شناختی به منظور  تشخیص توانمندي فردي براي فعاليت در مشاغل مورد نياز صورت مي­پذيرد، لذا عدم موفقيت در اين مرحله به منزله منتفي شدن فرآيند جذب مي­باشد.

10. با توجه به اينکه پذيرش افراد فقط در مقاطع تحصيلي اعلام شده مي­باشد، لذا پذيرفته­شدگان نهايي مي­بايست صرفاً با شرايط و مدارک تحصيلي پذيرفته شده به كار درشركت فولاد غدیر نی­ریز مشغول شوند و هرگونه درخواست شخصي مبني بر تغيير رسته استخدامي و رده شغلي مرتبط با ارتقاء تحصيلي فرد پس از جذب از نظر شركت مردود بوده و در اين خصوص تعهد محضري مبني بر عدم درخواست ارتقا و یا تغییر شغل اخذ خواهد شد.

11. در بدو استخدام از كليه پذيرفته­شدگان تعهد محضري خدمت در شغل­هاي تعيين شده توسط شركت اخذ مي­شود و در صورت انصراف، كليه هزينه­ هاي انجام شده تا مرحله مزبور محاسبه و دريافت خواهد شد.

جدول عناوین شغلی

لینک آگهی

لینک ثبت نام

 


وب سایت: www.nghsco.com