شركت فولاد غدیر نی­ریز (سهامی خاص) به منظور تامين سرمايه انساني مورد نياز خود از ميان واجدين شرايط بومی در مقاطع تحصيلي  دیپلم، فوق ديپلم، لیسانس و دکتری عمومی پزشکی از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه تخصصي و روان شناختی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون كار و تامين اجتماعي اقدام به جذب نيرو )روزكار/ نوبت­كار) مي­نمايد.

آزمون در مقطع دیپلم و فوق دیپلم از بین متقاضیان بومی شهرستان نی ریز و در مقطع لیسانس و بالاتر در بین متقاضیان بومی استان فارس برگزار می شود. پذیرش متقاضیان بومی سایر نقاط کشور تنها درصورت عدم کسب حداقل 60  امتیاز از آزمون کتبی توسط افراد بومی انجام می پذیرد.

شرايط عمومي

 1. تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
 2. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 3. تدين به دين اسلام يا يکي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسی
 4. نداشتن سوء پيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد
 5. نداشتن ممنوعیت استخدام به موجب آراء مراجع قانونی
 6. عدم اعتياد به مواد مخدر به تأييد مراجع ذيصلاح
 7. داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي دائمي يا معافيت دائم.  
 8. داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و روحي برای انجام فعاليتهاي شغلي
 9. داشتن حداقل 20 سال تمام شمسي تا پایان مهلت زمان ثبت نام

شرايط اختصاصي

 1. داشتن شرايط و مدرک تحصيلي مطابق با مفاد مندرج در اين آگهي
 2. دارا بودن حداقل معدل كل 14 برای کلیه داوطلبين
 3. حداکثر سن 26 سال تمام برای متقاضیان دیپلم، 28 سال برای متقاضیان فوق دیپلم و 32 سال برای لیسانس و بالاتر، تا پایان مهلت ثبت نام

تسهيلات سني

*تبصره 1- مدت خدمت نظام وظيفه انجام شده به حداكثر سن اضافه مي­شود.

*تبصره 2- متقاضيانی كه در شركت­ فولاد غدیر نی ریز و یا شرکت هاي پيمانکاري آن اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه (به شرط پرداخت حق بيمه) یک سال و تا سقف 5 سال به حداكثر شرط سني اعلام شده اضافه می­شود. اين دسته از داوطلبين مي­بايست گواهی تأييد سابقه فعاليت در شركت­هاي پيمانکار را از اداره تامین اجتماعی شهرستان  تحويل و به همراه ساير مدارک در روز مصاحبه تخصصی به همراه داشته باشند.

*تبصره- بومي شهرستان نی ریز یا استان به فردی اطلاق می­شود كه داراي يکي از شرايط زير باشند:

الف: محل تولد يا صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی شهرستان نی ریز یا يکي از شهرهاي تابع استان فارس باشد .

ب: حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي) ابتدايي، راهنمايي و دبيرستان) داوطلب در شهرستان نی ریز یا يکي از شهرستان­هاي تابعه استان فارس طي شده باشد.

ج: پرداخت حداقل 5 سال حق بیمه درشهرستان نی ریز یا یکی از شهرهای تابع استان فارس توسط داوطلب یا والدین یا همسر در 5 سال گذشته.

     4.  محل خدمت کلیه پذیرفته­شدگان در شرکت فولاد غدیر نی­ریز واقع در استان فارس کیلومتر 50 جاده نی­ریز – سیرجان می­باشد.

مدارک مورد نياز :

 1. تکميل فرم اينترنتي تقاضاي ثبت­نام كه مي­بايست با دقت تکميل شود
 2. اسکن آخرين مدرک تحصيلي منطبق با شرايط آگهي استخدام
 3. اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضيحات، اسکن صفحه توضيحات نيز ضميمه شود.)
 4. اسکن پشت و روي كارت ملی
 5. اسکن پشت و روي كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم

*توضیح: لازم به يادآوري است كه تاريخ صدور مدرک تحصيلي و كارت پايان خدمت يا معافيت ميبايست قبل از تاريخ اتمام مهلت ثبت­نام در آزمون باشد.

      5.   اسکن عکس 4*3 جدید (با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت­نام)

      6.  پرداخت الکترونيکي مبلغ 350000 ريال) معادل سي و پنج هزار تومان) به منظور ثبت­نام از طريق سامانه ثبت­نام

*تذكر: مسئولیت ثبت و ارسال اطلاعات صحیح در سایت ثبت‏نام به عهده متقاضی است و امکان استرداد وجه ثبت­نام واريز شده به هيچ وجه وجود نخواهد داشت.

 

نحوه ثبت­نام و مهلت آن :

       1.  متقاضیان واجد شرایط، می­بایست از روز سه شنبه مورخ 3/12/1395  تا پایان روز جمعه مورخ 31395/12/1 به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir  مراجعه و نسبت به ثبت­نام اقدام نمايند.

       2. لازم است متقاضيان قبل از مراجعه به سامانه ثبت­نام، نسبت به تهيه مدارک مورد نياز اقدام نمايند.

زمان توزيع كارت و آزمون

برای اطلاع از زمان اخذ كارت ورود به جلسه آزمون و تاریخ برگزاری آن به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه شیراز به آدرس azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمائید.

*تذكر: محل برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه شهرستان شیراز می باشد.

*تذكر: همراه داشتن شناسنامه عکس­دار يا كارت ملي در روز آزمون الزامي مي­باشد.

*تذكر بسيار مهم: متقاضيان ميبايست در طول فرآيند جذب برای آگاهي از اطلاعيه­ها و نتايج مراحل مختلف، به صورت مستمر به وب­سايت  azmoon.shirazu.ac.ir مراجعه نمایند. عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئيات آزمون، موجب هيچگونه حقي براي وي نمي­گردد.

 

توضيحات فرآيند استخدام

 1. آزمون كتبي: آزمون علمي کتبی شامل دو بخش سؤالات عمومی و سؤالات تخصصی مي­شود. سوالات تخصصی با توجه به ماهيت هر رشته  تخصصی و متناسب با دانش و مهارتهای مورد نیاز در آن رشته مي‏باشند.
 2. آزمون مصاحبه تخصصي و روان شناختی:  نفرات برتر در آزمون كتبي به میزان  حداقل 3 برابر ظرفیت (مشروط به کسب 60 درصد نمره آزمون کتبی) به اين مرحله راه پيدا مي­كنند. اين مرحله شامل مصاحبه فني- تخصصي و روانشناختی در ارتباط با رشته شغلی انتخاب شده مي­باشد،  
 3.  طب کار: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتياز نهايي متقاضيان )با احتساب ضريب وزني هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعيه استخدامي ، جهت انجام معاينات طب کار دعوت خواهند شد.
 4. تشکیل پرونده: تشکيل پرونده (شامل استعلام مدارک ارائه شده، آزمايش عدم اعتياد به مواد مخدر، عدم سوء پيشينه و ...) براي تاييدشدگان مرحله قبل انجام می پذیرد.
 5. شروع به كار: در صورت موفقيت­آميز بودن نتايج مراحل قبل، جهت عقد قرارداد استخدام آزمایشی به مدت سه ماه و شروع آموزش­هاي توجيهي در داخل و خارج از شركت از پذیرفته شدگان دعوت به عمل خواهد آمد؛ عقد قرارداد استخدامی منوط به طی موفقیت آمیز دوره آموزشی خواهد بود و عناوین شغلی مربوطه نیز بعد از اتمام دوره مذکور تخصیص خواهد یافت.

*تذكر مهم: از پذيرفته شدگان نهايي به صورت تدريجي و بر حسب نياز شركت برای شروع به كار دعوت به عمل خواهد آمد.

 

تذكرات آگهی

 1. ایثارگران از امتیازات مندرج در قانون مربوط برخوردار می باشند.
 2. بخشی از نیازهای استخدامی اعلام شده از طریق مصاحبه تخصصی با شاغلین بومی که حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی در طرح فولاد نی ریز  و یا شرکت های پیمانکاری آن داشته اند به شرط داشتن سابقه بیمه درطرح فولاد نی ریز، تامین خواهد شد. این دسته از داوطلبان از شرط سنی مندرج در آگهی مستثنی هستند.
 3. با توجه به استعلام مدرک تحصيلي از مراجع ذيصلاح به تقاضاي داوطلبان داراي مدرک تحصيلي نامعتبر و همچنين مدارک معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد.
 4.  كليه مدارک و مستندات مورد نياز اعلام شده در اين اطلاعيه، با تکيه بر اصل اعتماد و صداقت، ملاک عمل قرار مي­گيرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به كار از ادامه اشتغال وي جلوگيري و قرارداد وي فسخ خواهد گرديد.
 5.  هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، شرایط اعلام شده ، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند
 6. شركت­كنندگان در زمان آزمون بايد داراي مدرک تحصیلی مورد نیاز که در اطلاعیه منتشر شده است باشند.

تبصره: متقاضیان مشاغل کارشناسی می توانند با وجود داشتن مدرک بالاتر در اين سطح ثبت­نام كنند اما ملاک شرکت فولاد غدیر نی ریز در پذیرش نیروهای متقاضی صرفا مدرک لیسانس بوده و هیچ گونه تعهدی مبنی بر پذیرش مدارک بالاتر در زمان برگزاری آزمون و یا در زمان اشتغال به‏کار نخواهد داشت.

 1. مواد آزمون كتبي علمي شامل دروس عمومي) زبان انگليسي، دانش كامپيوتر، ادبيات فارسي، هوش و استعداد تحصيلي) به ميزان 40 سوال و دروس تخصصي) سوالات تخصصي هر رشته) به  ميزان 60 سوال مي­باشد. ضمناً آزمون داراي نمره منفي و بصورت چهارگزينه­اي خواهد بود.
 2. شركت فاقد منازل مسکوني، خوابگاه و بوده و تعهدي در قبال اسکان مستخدمین نخواهد داشت، سرویس ایاب و ذهاب عمومی تنها برای تردد در مسیرهای سایت به نی ریز و قطرویه می باشد، شرکت برای مسیرهای دیگر تعهدی ندارد.
 3. معاينات طب کار  و مصاحبه روان شناختی به منظور  تشخیص توانمندي فردي براي فعاليت در مشاغل مورد نياز صورت مي­پذيرد، لذا عدم موفقيت در اين مرحله به منزله منتفي شدن فرآيند جذب مي­باشد.
 4. با توجه به اينکه پذيرش افراد فقط در مقاطع تحصيلي اعلام شده مي­باشد، لذا پذيرفته­شدگان نهايي مي­بايست صرفاً با شرايط و مدارک تحصيلي پذيرفته شده به كار درشركت فولاد غدیر نی­ریز مشغول شوند و هرگونه درخواست شخصي مبني بر تغيير رسته استخدامي و رده شغلي مرتبط با ارتقاء تحصيلي فرد پس از جذب از نظر شركت مردود بوده و در اين خصوص تعهد محضري مبني بر عدم درخواست ارتقا و یا تغییر شغل اخذ خواهد شد.
 5. در بدو استخدام از كليه پذيرفته­شدگان تعهد محضري خدمت در شغل­هاي تعيين شده توسط شركت اخذ مي­شود و در صورت انصراف، كليه هزينه­هاي انجام شده تا مرحله مزبور محاسبه و دريافت خواهد شد.
 6. شركت در آزمون، مصاحبه و اشتغال به كار، به هيچ وجه حق استخدام دائم براي افراد ايجاد نمي‏نمايد و تمديد قرارداد كاركنان همواره منوط به رضايت شركت از عملكرد آنها و نياز شركت به تخصص انها خواهد بود و در صورت پذيرفته شدن صرفاً در رشته شغلي پذيرفته مشغول مي‏شوند و شركت هيچگونه تعهدي براي تغيير رشته شغلي و يا ارتقاء بر مبناي مدارك تحصيلي جديد ندارد.
 7. در شرایط مساوی جذب داوطلبان بومی شهرستان نی‏ریز از اولویت برخوردار است و امتیاز ویژه این داوطلبان در زمان مصاحبه تخصصی لحاظ خواهد شد.

 

جدول عناوين شغلي آزمون فولاد غدير ني ريز

جذب سرمايه انساني شركت فولاد غدير نيريز سهامي خاص


وب سایت: www.azmoon.shirazu.ac.ir