تاریخ درج: دوشنبه 18 اردیبهشت 1396
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: اقتصاد , حسابدار , حسابداری , حقوق , زبان و ادبیات انگلیسی , مترجم , محيط زيست , مديريت , مهندس فناوری اطلاعات , مهندس کامپیوتر , کارمند امور اداري
محل استخدام: سراسری
تاریخ انقضا: پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396
استخدام گسترده دیوان محاسبات کشور در چندین استان کشور - کارت ورود به جلسه

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي ديوان محاسبات كشور در سال 1396 مي‌رساند كه آزمون مذكور عصر روز پنجشنبه مورخ 96/2/21 در 11 شهرستان كشور برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 14:30 روز پنجشنبه آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم­ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز دو‌شنبه 96/2/18 بر روي سايت اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.
چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
3- چنانچه عكس روي كارت داوطلب داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي­باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
 
ج - آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي و يا هريك از موارد مندرج در بند «ب» فوق، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 8:30 الي12:00 صبح و 14:00 الي 18:00 بعدازظهر روزهاي سه‌شنبه مورخ 96/2/19 و چهارشنبه مورخ 96/2/20 به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذيل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
 
د- زمان و محل برگزاري آزمون
آزمون کليه داوطلبان در عصر روز پنجشنبه مورخ 96/2/21 در 11 شهرستان كشور برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌ 14:30 (چهارده و سي دقيقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون داوطلبان درج گرديده است.
 
ه‍‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
2- در ورودي ِحوزه­هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 14:00 (چهارده) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.
5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج­شنبه 96/2/21 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفن ‌42163  با پيش شماره 021 در ميان بگذارند.
 
 ( جدول شماره 1 ) شهرستان محل برگزاري آزمون استخدامي ديوان محاسبات در سال 1396
 
استان
نام شهرستان محل برگزاري آزمون
استان محل اقامت
آذربايجان شرقي
تبريز
كليه داوطلبان استانهاي آذربايجان شرقي و زنجان
آذربايجان غربي
اروميه
كليه داوطلبان استان آذربايجان غربي
اصفهان
اصفهان
كليه داوطلبان استانهاي اصفهان، چهارمحال و بختياري و يزد
تهران
تهران
كليه داوطلبان استانهاي تهران، سمنان، البرز ، مركزي و قم
خراسان
مشهد
كليه داوطلبان استانهاي خراسان رضوي، خراسان شمالي و خراسان جنوبي
كرمان
كرمان
كليه داوطلبان استانهاي كرمان، سيستان و بلوچستان و هرمزگان
فارس
شيراز
كليه داوطلبان استانهاي فارس، بوشهر و كهكيلويه و بويراحمد
کرمانشاه
كرمانشاه
كليه داوطلبان استانهاي کرمانشاه، ايلام، كردستان و همدان
خوزستان
اهواز
كليه داوطلبان استانهاي خوزستان و لرستان
مازندران
ساري
كليه داوطلبان استانهاي مازندران و گلستان
گيلان
رشت
كليه داوطلبان استانهاي گيلان، اردبيل و قزوين
 
 
جدول (شماره 2‌) استان و شهرستان محل برگزاري و  نشاني باجه‌هاي رفع نقص احتمالي كارتهاي شركت درآزمون ديوان محاسبات كشور سال1396
 
نام استان محل اقامت
نام شهرستان محل برگزاري
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه‌هاي رفع نقص
آذربايجان شرقي و زنجان
تبريز
دانشگاه تبريز
تبریز: بلوار29بهمن، دانشگاه تبريز، ساختمان مديريت امور آموزشي (آموزش كل)
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه اروميه
اصفهان ، چهار محال و بختياري و يزد
‌ اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: ميدان آزادي، بلواردانشگاه، درب شمالي دانشگاه – ابتداي ساختمان آموزشي، ستاد برگزاري آزمونهاي دانشگاه اصفهان
تهران، سمنان ، البرز، مركزي و قم
تهران
دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
تهران: ميدان فردوسي ، خيابان انقلاب ، مابين خيابان استاد نجات اللهي و سپهبد قرني ، بن بست شاهرود
خراسان شمالي
خراسان رضوي
خراسان جنوبي
مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مديريت آموزشي دانشگاه
كرمان ، سيستان و بلوچستان و هرمزگان
كرمان
دانشكده فني و حرفه اي شهيد چمران كرمان
کرمان: خيابان شهيد مصطفي خميني (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
فارس ، بوشهر وكهگيلويه و بويراحمد
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلي غربي، مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز
كرمانشاه ، ايلام ، كردستان و همدان
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
كرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازي، اداره آموزش
خوزستان و لرستان
اهواز
دانشگاه شهيد چمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودي دانشگاه شهيد چمران اهواز

 

مازندران و گلستان
ساري
دانشكده فني امام محمد باقر (ع)
ساري: بلوار خزر، خيابان شهيد مطهري (طبرستان)
گيلان ، اردبيل و قزوين
رشت
دانشگاه گيلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص دریافت کارت آزمون


اگهی 12  اسفند 1395: استخدام گسترده دیوان محاسبات کشور در چندین استان کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استان ها( به جز داوطلبین استخدام در تهران و ستاد) استخدام کند.
گفتنی است، ثبت‌نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز ‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ انجام می‌پذیرد.
جهت دریافت متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده خبر در وب سایت دیوان محاسبات کشور اینجا کلیک کنید


وب سایت: www.sanjesh.org