تاریخ درج: دوشنبه 28 فروردین 1396
جنسیت: مرد و زن
تخصص و رشته تحصیلی: حسابداری , بهداشت , مامايي , میکروبیولوژی , متخصص اتاق بيهوشي , متخصص اتاق عمل , متخصص رادیولوژی , علوم آزمايشگاهي , حسابدار , منشی , مدیر مالی , مهندس فناوری اطلاعات , کارمند امور اداري , کارشناس تغذيه , بهيار , پرستار
محل استخدام: ایلام
تاریخ انقضا: دوشنبه 28 فروردین 1396
استخدام 78 نفر در بيمارستان شهدای زاگرس ایلام

موسسه خدمات بهداشتی، درمانی میلاد 4 ایلام  به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه بیمارستان شهدای زاگرس ایلام، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصص ، طی مراحل گزینش ، اخذ تعهد محضری مبنی بر حسن انجام کار و به صورت استخدام قراردادی ( ا الی 5 ساله ) دعوت به همکاری می نماید.

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی می رساند که ثبت نام در این آزمون از طریق سایت خبری ویرا به نشاني  www.weera.ir انجام و مهلت آن از روز چهارشنبه مورخ 1396/01/23آغاز و لغایت روز دوشنبه مورخ 1396/01/28پایان می پذیرد . کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند .

شرايط عمومي استخدام :

1-  تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

2-  اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.

3 -  دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثرسن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی . 

4-  دارا بودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر .

5-  دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه آقایان)

6-  داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

7-  نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.

8-  استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام یعنی 1396/01/28 و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام یعنی  1396/01/23می باشد.

 شرایط اختصاصی استخدام:

  1. مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می باشد .

داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرايش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرايش- رشته تحصيلي آن ها عیناً در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند ، پیشوند کمتر ویا بیش از آنچه در آگهی آمده باشد از سایر فرایند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

توجه : اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.

  1. شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:

1/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط  معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 25 سال

2/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط  معدل و با شرط سنی حداکثر 30 سال.

3/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 14  و شرط سنی حداکثر  28 سال تمام

4/2- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30  سال تمام

5/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 32 سال تمام

* مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي می باشد ملاک عمل خواهد بود.

توضیحات :

3- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن درمورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام آزمون مصاحبه الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی         کان لم یکن تلقی خواهد شد.

4-  عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کاردرسایرسازمانها ، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت وموسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد وشروع بکار درموسسه الزامی می باشد.

5- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار،  دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند ، در صورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل موسسه ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود . بنابر این رعایت مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج دراین آگهی به هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

6-  امتیاز بومی پس از کسب حدنصاب آزمون کتبی به متقاضیان بومی و به میزان 25 امتیاز لحاظ می گردد

داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی ازویژگی های زیر باشد ضمنا مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی  بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد. 

1-6- محل تولد داوطلب یکی از شهرستان ها ، بخش ها و یا روستاهای توابع استان ایلام باشد.

2-6- محل سکونت داوطلب حداقل در 7 سال اخیر یکی از شهرستان ها ، بخش ها و یا روستاهای توابع استان ایلام باشد.

مراحل ثبت نام:

1- تكميل فرم ثبت ‌نام اينترنتي

2- فايل عكس اسكن شده

داوطلب مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير، اسكن نموده و فايل آن را براي ارسـال از طريـق برنامه ثبت‌نام اينترنتي آماده نمايد:

- عكس 4Ï3 كه در سال جاري گرفته شده باشد. (عكس تمام‌رخ)‌

- عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.

- اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل 200Ï300 پيكسل و حداكثر 400Ï300 باشد.

- تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.

- حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلوبايت بيشتر باشد.

- حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

- حتي‌الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.

 تبصره 1: اسكن عكس از روي كارت‌هاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و...) قابل قبول نمي‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايند.

تبصره 2: عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.

تبصره 3: درصورت ارسال عكس غيرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب مي‌گردد.

پرداخت وجه ثبت‌نام:

ثبت نام  به صورت اينترنتي از روز چهارشنبه مورخ 1396/01/26لغایت روز دوشنبه  مورخ 1396/01/28انجام خواهد پذيرفت.  متقاضيان واجد شرايط مي‌بايست پس از واریز مبلغ 600.000 ریال ( 60 هزار تومان )  به حساب شماره 215750615 باک رفاه کارگران به نام موسسه خدماتی بهداشتی درمانی میلاد 4 ایلام با مراجعه به سایت خبری ویرا به نشاني www.weera.ir  مراجعه و نسبت به تكميل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند.

- متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.

- به ثبت نام هاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ‌وجه مسترد نمي‌گردد.

مدارک ومستندات لازم:

با توجه به اینکه مدارک متقاضيان حسب نیاز موسسه پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان چهار برابر موارد مندرج در آگهی بکارگیری نیروی انسانی ،  اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتي كه مدارك داوطلبان مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و همچنين اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نامي باشد، هيچ‌گونه حقي براي متقاضي ايجاد نخواهد كرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتايج اوليه، مصاحبه و حتي درصورت پذيرش نهايي، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دريافت كارت شرکت در آزمون:

- كارت شركت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 1396/01/30 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت خبری ویرا به نشاني  www.weera.ir  قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ  1396/02/01  در شهر ایلام  برگزار خواهد شد و ساعت شروع و محل برگزاري آزمون برروي كارت شركت درآزمون درج و به هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد.

لازم به ذكر است که ثبت نام و صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي از سوی داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسي خواهد شد.

* به هر يك از داوطلبان يك دفترچه سوال عمومي و يك دفترچه سوال اختصاصي حسب مورد داده خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از:

آزمون عمومی :

1- ریاضیات وآمارمقدماتی 2- زبان انگلیسی3- زبان و ادبیات فارسی  4- آشنایی مقدماتی با رایانه

5- معارف اسلامی 6- اطلاعات عمومی 7- استعداد و هوش

* اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال‌هاي معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤال‌هاي آزمون عمومي محاسبه خواهد شد.

آزمون تخصصی :

  1. در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلي بهيار)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در اين آگهي انجام خواهد شد. 
  2. سوالات آزمون تخصصی بر اساس رشته های شغلی طراحی می گردد.

تذکرات:

  1. آزمون کتبی (عمومی و تخصصی ) به  صورت چهارگزینه‌‌ای و با احتساب یک‌سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
  2.  استخراج فهرست افراد داراي حد نصاب صرفاً بر اساس نتیجه آزمون کتبی خواهد بود. ضمناً  امتياز بومي صرفاً برای داوطلباني اعمال خواهد گرديد كه حد نصاب لازم را كسب كرده باشند.
  3.  کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون  هیچ‌گونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.
  4. داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست چهار برابر تعداد نیروی انسانی مورد نیاز مندرج در این آگهی  مکلفند مستندات و مدارک مورد نياز را قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی موسسه اعلام خواهد شد، ارائه نمايند.
  5. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون ، گزینش  و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت عقد قرارداد ، حق فسخ قرارداد برای موسسه محفوظ می باشد.

مشاهده کامل عناوین شغلی

لینک سایت


تلفن: 32240273-084
آدرس: ایلام – میدان دادگستری – انتهای بلوار مصلی( فرودگاه قدیم ) – بیمارستان شهدای زاگرس
وب سایت: www.weera.ir