IconVisit
تعداد بازدید: 549
پنج شنبه 19 بهمن 1396
استخدام ۲۵ نفر از نیروهای بومی در کارخانه سیمان خوزستان
استخدام ۲۵ نفر از نیروهای بومی در کارخانه سیمان خوزستان

مدیر منابع انسانی شرکت سیمان خوزستان از استخدام ۲۵ نفر از ۶۲۰ داوطلب رامهرمزی و هفتکلی شرکت کننده در آزمون استخدامی خبر داد.

بهروز پیرمرادی امشب در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رامهرمز، اظهار کرد: شرکت سیمان خوزستان (سهامی عام) برای تأمین نیروی مورد‌نیاز خود از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناسی از تاریخ ۲۷ دی‌ماه سال جاری تا ۱۱ بهمن‌ماه اقدام به ثبت‌نام از داوطلبین کرد.

وی افزود: در این مدت حدود ۶۲۰ نفر از شهرستان‌های رامهرمز و هفتکل برای شرکت در آزمون که اواخر هفته جاری برگزار می‌شود ثبت‌نام کردند که مرجع برگزاری آزمون هم در تمامی مراحل دانشگاه شهید چمران اهواز است.

مدیر منابع انسانی شرکت سیمان خوزستان گفت: پس از برگزاری آزمون ۷۵ نفر (سه برابر ظرفیت) دعوت به مصاحبه می‌شوند که پس از مراحل مصاحبه ۲۵ نفر دعوت به کار می‌شوند یعنی به‌طور میانگین از هر ۲۵ نفر شرکت‌کننده یک نفر جذب می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه بیشتر رشته‌ها و گرایش‌های مربوط به برق، محیط‌زیست، ایمنی و بهداشت، شیمی، صنایع و حسابداری جذب می‌شوند، بیان کرد: این استخدامی فقط خاص جوانان بومی رامهرمز و هفتکل است که به‌صورت پیمانکاری به‌کارگیری می‌شوند، البته در ادامه این افراد می‌توانند در آزمون‌های داخلی شرکت سیمان تبدیل وضعیت شوند.

به گزارش فارس، کارخانه سیمان خوزستان در شرق استان خوزستان حوالی منطقه دشت دنا در ۲۲ کیلومتری جاده رامهرمز به هفتکل و ۱۱۲ کیلومتری از مرکز استان است.