IconVisit
تعداد بازدید: 514
پنج شنبه 25 مرداد 1397
600 نفر در یگان حفاظت شیلات جذب می شوند
600 نفر در یگان حفاظت شیلات جذب می شوند

فرمانده یگان حفاظت شیلات کشور از جذب 600 نیرو خبر داد و گفت: کمبود نیروی انسانی بر اساس پیگیری ها بزودی مرتفع خواهد شد.
به گزارش ایرنا اکبر شاه ولی پور روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت شیلات سیستان و بلوچستان در چابهار اظهار داشت:در چارت سازمانی یگان تغییراتی ایجاد و معاونت پیشگیری به آن افزوده شده که کاربردی است.
فرمانده یگان حفاظت شیلات ایران ادامه داد: ماموریت های یگان حفاظت شیلات در زمینه حفاظت از منابع آبزیان است و از این فرصت باید برای حفظ این منابع نهایت بهره را برد.
وی با اشاره به مشکلات و کمبودهای تجهیزاتی و ابزاری یگان حفاظت شیلات افزود: تفاهم نامه هایی با وزارت دفاع امضا و با پیگیری های انجام شده تجهیزات مختلفی برای مناطق ساحلی از جمله چابهار تامین شده است.
شاه ولی پور ابراز امیدواری کرد؛ با پیگیری هایی که انجام شده امسال به کمک وزارت دفاع بسیاری از تجهیزات مورد نیاز یگان حفاظت شیلات استان ها تامین شود.
مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم گفت: چابهار و کنارک توانمندی های خوبی در زمینه صید و صیادی دارند و شیلات این استان در سطح منطقه و کشور در سه سال گذشته جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است.
هدایت الله میر مرادزهی اظهار داشت: اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان با 24 هزار صیاد رتبه نخست صید را در کشور کسب کرد.
وی برگزاری دوره های آموزشی برای آگاهی بخشی جامعه صیادی را یکی از مهمترین عوامل پیشگیری از تخلفات صیادی عنوان کرد.
به گزارش ایرنا سرهنگ نجف صفری در این مراسم به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت شیلات سیستان و بلوچستان معرفی و از خدمات ابراهیم جنتی فرمانده سابق قدردانی شد.
اکبر شاه ولی پور فرمانده یگان حفاظت شیلات ایران با حضور در جمع صیادان چابهار و کنارک مشکلات پیش روی آنان را مورد بررسی قرار داد.